Guncrafter Pro 2.3 Apk Mod Full Sınırsız Para

Böyle basit bir oyun konseptini inanılmaz bir oyunla nasıl eksiksiz bir oyuna dönüştürebileceklerini bulmak şaşırtıcı. Ama tam olarak GunCrafter ile elde edeceğiniz şey bu . Naquatic LLC’nin bu garip ama bağımlılık yapan aksiyon oyununda Minecraft’ın tanıdık grafiklerini yaşayın .

Silahınızı nasıl benzersiz bir şekilde oluşturacağınızı öğrenin. Müthiş özelliklere ve güçlere sahip silahlar oluşturmak için birden fazla malzemeden yararlanın. Ve daha da iyisi, artık silahlarınızı alabilir ve dünyanın dört bir yanından gelen çevrimiçi oyuncularla sonsuz atış zorluklarına dalabilirsiniz.

İncelememizle bu eşsiz atıcı hakkında daha fazla bilgi edinin.

 

Hikaye

Oyunda oyuncular, Minecraft temalı oyunla tanışırken, oyunda büyük bir fark bulacaklar. Burada diğer eşyaları yapmak yerine, dikkat etmeniz gereken tek şey silahlardır.

Bu en doğru silahlardan bazılarını bulurken, mevcut tüm malzemeleri ve yaratıcılığınızı kullanarak her türlü silahı oluşturmaktan çekinmeyin. Silahlarınızı hemen alın ve farklı ligler için sonsuz atış meydan okumalarına katılın.

Kimin daha iyi bir amaca ve hangisinin bu silahtan daha iyi olduğunu bulmak için gerçek zamanlı bir maçta başka bir oyuncuya katılın.

Özellikleri

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Farklı malzemeler arasından seçim yapın

Başlangıç ​​olarak, Guncrafter’daki oyuncular nihai silahlarınızı oluşturmak için kullanabileceğiniz çeşitli farklı malzemelere erişebilecekler. Bununla birlikte, ahşap silahlar yapmaya, tüm ahşap çekim zorluklarını üstlenmeye başlayacaksınız, daha sonra Plastik, Çelik, Cam, Alüminyum ve Altın olan aşağıdaki zorlukların kilidini açacaksınız, ikincisi öncekinden daha ilginç olacak. İlerledikçe kendinizi giderek daha zorlu atıcı oyunlarda yarışırken bulun.

Güçleri optimize etmek için tasarımınızı değiştirin

Guncrafter’da, silahlar üzerindeki namlu, tetik, sap ve daha fazlası gibi çeşitli farklı bileşenlere erişebileceksiniz. Her biri silahlarınızın genel istatistiklerinde belirli yükseltmeler sağlayacaktır. Güçleri ve yetenekleri optimize etmek için her silah için en iyi tasarımı bulduğunuzdan emin olun.

Atıcı zorlukları sırasında düzgün performans gösterebildiğinden emin olmak için silahınızın farklı istatistikleri arasında iyi bir denge bulun.

  • Doğruluk – Bu, hedeflenen bloklara başarılı bir şekilde vurma şansınızı artıracaktır, bu nedenle her turda size daha fazla puan kazandırır.
  • Yeniden yükleme hızı – Mermilerinizi hızla yeniden yükleyerek hedeflere bir sonraki mermi atmaya başlayabilirsiniz. Bu, silahınızın tasarımından büyük ölçüde etkilenir.
  • Menzil – Silahınızın atış menzili ne kadar yüksek olursa, zorlukları kazanma şansınız daha yüksektir. Ayrıca, daha iyi doğruluk sağlamak için uygun bir hedef yardımcısı koymanız önerilir.
  • Hasar – Ve son olarak, yüksek hasarlarla hedefleri kolayca düşürebilirsiniz, bu nedenle oyundaki diğer zırhlılarla atış eşleşmeleri sırasında daha fazla puan kazanabilirsiniz.

Dünyanın her yerinden arkadaşlarınız ve oyuncularınızla anında çevrimiçi oyuna katılın

Ve ilk silahınızı oluşturduktan sonra, aynı seviyede başka bir oyuncu ile eşleştirerek kendi atış zorluklarınıza başlayabilirsiniz. Belirli hedefleri çıkarmanız gereken harika çekim oyununda birbirinize meydan okuyun. En iyi sayımı yapan kişi maçı kazanır.

Dünyanın dört bir yanından 50 milyondan fazla çevrimiçi oyuncu ve hızlı bir maç sistemi ile 5 saniyeden daha kısa sürede kendinizi diğer oyuncularla hızla eşleştireceksiniz. İstediğiniz zaman gecikmesiz atıcı deneyimlerinin tadını çıkarın.

Ayrıca, destansı Liderler Sıralaması’nda arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Gerçek zamanlı eşleşmelerde rakiplerinize karşı kazanın ve harika ödüller toplayın.

Eşsiz ve tatmin edici atıcı zorluklarını deneyimleyin

İlk kez, Android oyuncuları mobil shooter oyunlarında benzersiz ve tatmin edici sanal gerçeklik kontrollerini deneyimleme şansına sahip olacaklar. Hazır olduğunuzda daha gerçekçi ve duyarlı bir çekim oyununun keyfini çıkarın.

Buna ek olarak, fizik tabanlı bir çekim oyunuyla, her atışın geri döndüğünü ve amacınızı biraz değiştirdiğini göreceksiniz. Bu küçük detay atıcı zorlukları çok daha ilginç kılıyor. Tamamen yok edilebilir çekim ortamının çekim oyununuza gerçekten dalmanızı sağlayacağından bahsetmiyoruz bile.

Çekim gücünüzü artırmak için yeni bloklar ve yükseltmeler toplayın

Dahası, silahlarınızı daha güçlü ve yetenekli hale getirmek için, oyuncuların oyunda mevcut olan birden fazla blok ve yükseltme almasına izin verilir. Oyunda zorlukları ve başarıları tamamlayın, böylece harika ödüllerin kilidini açabilirsiniz.

Aktif olun ve harika ödüller kazanın

Buna ek olarak, ilgilenenler için, oyun aynı zamanda sadece oyunda aktif olarak toplayabileceğiniz çeşitli farklı ödüller içerir. Bununla birlikte, tek yapmanız gereken saatlik ödüllerinizi toplamak için her saat oyuna geri dönmek. Ve bazı dizi ödülleri için oyuna giriş yaparak birkaç gün geçirebilirsiniz.

Oynaması ücretsiz

Ve tüm bu şaşırtıcı özelliklere rağmen, oyun şu anda tüm Android oyuncuları için mobil cihazlarında hiçbir şey ödemeden ücretsizdir. Tek yapmanız gereken Google Play Store’dan indirmek . Elbette ücretsiz.

Modumuzla sınırsız paranın tadını çıkarın

Yine de, bir freemium oyunu olduğu için, bazılarınızın rahatsız edici bulabileceği kesinlikle reklamlar ve uygulama içi satın alımlar var. Bu durumda, bunun yerine oyunun değiştirilmiş sürümünü yüklemek isteyebilirsiniz. Bununla, artık sınırsız parayı kullanarak mağazada ne istersen satın alabilirsin. Ve reklamlardan rahatsız olmadan oyunun tadını çıkarın.

Tek yapmanız gereken tek şey indirmek ve yüklemek için Guncrafter Mod APK den sitemize . Doğru kurulumlar için verilen talimatları izlediğinizden emin olun.

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Eşsiz Guncraft’ta eğlenirken Minecraft’ın ikonik sanat stilini keşfedin. Bloklu bileşenleri kullanarak her türlü silahı oluşturun ve bloklu dünyalarda müthiş atıcı zorluklarına katılın. Buna ek olarak, oyun, çoğu cihazınızda son derece oynanabilir olmasını sağlayan iddiasız grafiklere sahiptir.

Ses / Müzik

Kendinizi tamamen derinlemesine çekim oyununa dalmış bulacağınız destansı atıcı zorluklara dalın. Tetiği her çekişinizde gerçekçi ve duyarlı ses efektlerinin keyfini çıkarın.

İndirme: Guncrafter Mod latest 2.3 Android APK

Oyun şüphesiz mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz harika bir oyundur. Basit ama bağımlılık yapan bir oyunla, kendinizi mekaniğe çabucak alıştırırken bulacaksınız. Derinlemesine oynanışın da bundan kesinlikle memnun kaldığınızı belirtmiyoruz.

Ünlü Survivalcraft 2 ve The Blockheads hayranları nihayet mobil cihazlarında eğlenmek için başka bir bloklu çekim oyununa sahipler. Hızlı ve rahat bir stile sahip olan Guncrafter, istediğiniz zaman dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla hızlı ve tatmin edici atıcı mücadeleler verecektir.

DOWNLOAD APK DOSYASI [MOD] V2.3

GOOGLE PLAY’DE İNDİR

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir