Gummy Paradise 1.4.4 Apk +Full Mod for Android

Gummy Paradise hakkında özet

ad Sakızlı cennet APK
Yayımcı RV AppStudios
En son sürüm 1.4.4
Platformlar Android 4.2
paket com.rvappstudios.gummy.paradise.drag.match
İndirme: orijinal Gummy Paradise APK

 

Gummy Paradise Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 4.688 kişi oy kullandı.

Etrafında en tatlı maç-3 bulmaca oyunu oyna! Sakızlarla eşleşecek bir çizgi çizin ve tahtayı şimdiye kadarki en renkli kombinasyonlar ve patlamalar ile aydınlatın!

Kraliçe Peri Gummyville ülkesini yönetir ama yardımına ihtiyacı var!

Zahmetli bir ayı ve onun yakınları Sakız Cenneti’ni tehdit ediyor ve sakızlı eşleştirme becerilerine umutsuzca ihtiyaç duyuluyor. Mümkün olduğunca çabuk canlı sakız çizgileri arasından geçerek korkutucu kötüleri yen. Usta eşleşmeler ve mükemmel zamanlama ile inanılmaz güç artışlarının ve ekran temizleme mega bombalarının kilidini açın.

Sakız Cenneti, ‘bana zaman’ harcamak ve bir krallığı şeker karmaşasından kurtarmak için mükemmel bir yoldur! Bağlanırken zafere giden yolla eşleşirken sakızlardan yapılmış bir dünyada şekerli tatlı bir maceraya çıkın.

Önemli

  • Sizin gibi krallığı kurtarmak Sakız Cenneti seyahat!
  • Honey Park, Candy Garden, Lollipop Lane ve diğer süper tatlı yerleri ziyaret edin
  • Mega Jawbreaker, Blast Meter ve tamamen güçlü Gummy Boom’u patlatın ve her ekranı renkli patlamalar ve muhteşem efektlerle doldurun
  • Kederli ayı ve ekibiyle savaş ve toprağı kurtar
  • Süper sevimli karakterler ve arkadaşlarla dolu bir oyuncu kadrosu ile tanışın
  • Facebook’a bağlan ve Gummy Paradise aşkını arkadaşlarınla ​​paylaş
  • Yatay veya dikey modda oynatma
  • 1440 yeni ve heyecan verici bulmaca

Gummy Paradise’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

YouTube’da Fragmanı İzle

İndir

Ne var ne yok

Etrafınızdaki en çılgın ve en renkli bulmaca oyunu Gummy Paradise’a yepyeni bir güncelleme ile şeker ikramlarınızı doldurun! İki yeni bölüm ve 40 yeni bölüm de dahil olmak üzere yepyeni seviyeler sizi bekliyor, toplam seviye sayısını inanılmaz bir şekilde getiriyor 1480 Sürüklemeye ve eşleştirmeye başlayın, böylece her zaman yemek pişirdiğimiz için bir sonraki güncellemeye hazır olabilirsiniz lezzetli yeni sürprizler!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Go Knots 3D 9.4.1 Apk full Mod for Android

Go Knots 3D hakkında özet 9.4.1 APK + Mod for Android İsim Knots 3D’ye Git Yayımcı Rollic Oyunlar En …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir