Gummy Drop 4.13.0 Apk Mod for Android Downlaod

Gummy Drop Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 495.056 kişi oy kullandı.

genel bakış

Eşleştirme ve binaların çarpıştığı renkli bir dünya turu tasarlamak için gezgin VE mimar olun! Bir maç 3 dakika olarak başlayan şey, restore etmek için yeni bir şehre dönüşür. Kentleri yerlerinden ünlü hale getirin – hatta yenilediğiniz yerlerde yerlilerle birlikte asın ve onlara yardım edin! Ne için bekliyorsun? Çık dışarı ve dünyayı geri!

Fransa, New York, Tokyo ve daha fazlasında pasaport yeteneğinizi ve tasarımınızı geliştirin. Eyfel Kulesi’nden Özgürlük Heykeli’ne kadar anıtsal manzaralarla dünyayı restore edin. Daha sonra hangi şehri yenileyeceksiniz?

Önemli

  • Tasarım eşleşti! Çeşitli sakızlı parçaları bırakarak ve eşleştirerek şehirleri restore edin
  • Bir yolculuk yapın ve kaçın! 90’dan fazla şehri keşfedin ve geri yükleyin! Dünyayı döndürün ve varış noktanızı seçin
  • Tekerlek Yukarı! Her yolculukta kilometrelerce eşleştirme: 10.000’den fazla seviye ve bulmacaları patlatmak için 15 özel destek
  • 3 boyutlu global deneyim: dünya parmaklarınızın ucunda – sadece dünyayı döndürün! Katman gerektirmez
  • Özel etkinlik şehirleri – Sevgiliye Adası, Gingerbread Köyü ve Bahçe Partisi gibi temalı şehirlere biniş kartınızı alın! Hatıra Eşyası getirmeyi unutmayın!
  • Birinci sınıf eşleştirme! Öncü varış noktalarına uyan temalı pasaport pulları toplayın

İndirme: Gummy Drop Mod APK

Gummy Drop’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

Florida, Key West’e bir gezi yaparken 100. şehrimiz için hazırlanın. Güneş, eğlence ve özel sürprizlerle dolu bir tatile çırpılmaya hazır olun! Büyük bir parti ve herkes davetli!

Gummy Drop hakkında özet APK

ad Sakızlı Damla
Yayımcı Büyük Balık Oyunları
En son sürüm 4.13.0
Platformlar Android 2.3.3
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir