Guitar Lessons by JamPlay 1.0.2 Apk-Mod for Android Download

Gitar Dersleri Mod Eğitim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 16 kişi oy kullandı.

genel bakış

Dünyanın en iyi tur müzisyenlerinden, oturum sanatçılarından, üniversite profesörlerinden ve müzik öğretmenlerinden binlerce basit, kullanımı kolay bir uygulamada derslere erişin.

Önemli

JamPlay her beceri seviyesindeki oyuncular için mükemmeldir. Yeni başlayanlar, arkadaşlarına ve ailelerine şarkı çalabilen, kendi müziklerini yazabilecek ya da sadece sıkıştırabilecek bir araca asla gitar çalmamaları konusunda rehberlik edecek birkaç farklı eğitmen tarafından verilen eksiksiz bir müfredat bulacaklar.

Orta ve ileri düzey oyuncular, en sevdikleri türlere veya stillere derinlemesine dalış yapabilir veya doğaçlama, şarkı sözü yazma, müzik teorisi, parçalama ve bir sonraki seviyeye çıkma gibi becerileri alabilirler.

Gelişmiş oyuncular Phil Keaggy, Preston Reed, Steve Stevens (Billy Idol), Bumblefoot (Guns N ‘Roses), Brent Mason, Lita Ford (The Runaways), Mike Mushok (Staind), Tosin Abasi (Lider Olarak Hayvanlar), Kaki Kralı, Rob Flynn (Makine Kafası), Joel Kosche (Kolektif Ruh), Dave Weiner (Steve Vai), Tony MacAlpine, Aaron Marshall (Aralık), Trace Bundy, Mike Dawes ve daha fazlası.

İndirme: Gitar Dersleri Hileli APK

Gitar Dersleri’ni indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

Genel hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri. Artık bir sonraki derse veya ders serisinin etrafında, bulunduğunuz dersten, dizi listesine geri dönmek zorunda kalmadan kolayca gezinebilirsiniz.

Gitar dersleri hakkında özet APK

ad Gitar dersleri
Yayımcı JamPlay.com
En son sürüm 1.0.2
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

2 comments

  1. Merhabalar,zip içerisinde 4 farklı dosya geliyor,bunları nasıl yuklemem gerekiyor şimdiden teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir