Grow Castle 1.27.5 MOD Full indir

Krallığınızı sürekli büyüyen düşman saldırılarına karşı korumak için ordunuzu kontrol edeceğiniz Grow Castle’daki basit ama bağımlılık yaratan strateji oyununu yaşayın . Düşmanı uzak tutmak için gereken her şeyle krallığı savun. Ne pahasına olursa olsun savunmanızı geçmelerini önleyin yoksa sonuç dayanılmaz olur.

Savaş alanına getirirken birden fazla müttefik birimden yararlanın. Ünitenizin benzersiz becerilerine ve yeteneklerine bağlı olarak çoklu taktikleri kucaklayın. Ordularınızı yükseltin ki savaşlar sırasında daha etkili olacaklar. Kendinizi her türlü farklı düşman ve dev patronların meydan okuduğunu bulun. İstediğiniz zaman tadını çıkarabileceğiniz bu harika mobil oyunu alın.

İncelemelerimizle bu şaşırtıcı oyun hakkında daha fazla bilgi edinin.

Oyun Hikayesi

Yarasaların hemen ardından, oyuncular kendilerini zaten yaklaşan düşmanlarla savaş alanında yakalanmış bulacaklar. Burada, birliklerinizin bulunduğu kaleyi savunmak için tek bir hedefiniz olacak. Bu, krallığınızın sınırı koruyan son savunması olurdu. O olmadan, kötü güçler kolayca geçişten geçip başkente ulaşabilir.

Bununla birlikte, kalede kahramanca bir duruş yapmak sizin işiniz. Ölüm ya da hayatta, hala nefes aldığı sürece savaşacak olan şehitlerle birlikte krallığı korumak için yemin ettiniz. Benzersiz güçlere ve yeteneklere sahip birden fazla birim arasından seçim yapın. Kuvvetlerine bağlı olarak düşmanlarla benzersiz oluşumlarda savaşın.

Ordunuzdaki her birimin gücünü tanıtırken yükseltmeleri ve özelleştirmeleri kullanın. Savunmanızı güçlendirmek için zaman harcayın ve en önemlisi kalenizi yeniden inşa edin ve genişletin. Yükseltilmiş kale ile düşmanlarını bastırabilmeleri için daha fazla birim sığdırabilir ve yenilerini toplayabilirsiniz.

Sevgili krallığınızı ve insanlarını kötü canavarların elinden koruyun yoksa hepsi biter.

Özellikleri

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Eşsiz ve tatmin edici strateji oyununun tadını çıkarın

Başlangıç ​​olarak, Android oyuncuları Grow Castle ile benzersiz ama bağımlılık yaratan strateji oyununa erişebilecekler. Kaleni son düşman saldırılarına karşı savun. Başarısızlık ve tüm krallığınızın kaderi son derece umutsuz olacaktır. Buna ek olarak, geliştirilmiş mekaniği ile basit savunma oyunu Grow Castle’ı son derece erişilebilir ve eğlenceli hale getiriyor.

Her aşamadan sonra kale kulenizi yükseltin ve inşa edin

Oyuncular kalelerinin inşaatlarına ve yükseltmelerine katılabilirler. Yeni seviyeler inşa etmek, kulelerinizi içeride daha fazla insana uyacak şekilde genişletmek, düşmanların saldırılarına dayanabilmesi için daha iyi savunma sağlamak gibi çoklu yükseltmeler arasından seçim yapın. Kulenizi birden fazla katla doldurun veya yeni yangın güçlerinin kilidini açın.

Farklı güç ve yeteneklere sahip farklı birimler

Ve oyuna dahil olurken, ordunuzda sahip olabileceğiniz çeşitli farklı birimlere erişebileceksiniz. Benzersiz güçlere ve yeteneklere sahip birden fazla birim arasından seçim yapın. Düşmanlarla başa çıkabilen güçlü okçuları topla. Düşmanlarınıza karşı büyülü saldırılar ortaya çıkarın. Veya gizemli vudu malzemelerinizle lanetleyin

Üniteleriniz için çoklu yükseltme

Ayrıca, ünitelerinizde yapabileceğiniz çoklu yükseltmeler de vardır. Taktiklerinize ve stratejilerinize bağlı olarak, çok fazla para harcamamak için sadece belirli birimlere odaklanmalısınız. Ordularınızı birden fazla düşman dalgasına yönlendirin ve zaferlerinizi kazanın.

Yıkıcı güçlere sahip güçlü kahramanlar

Bunun da ötesinde, oyun, savaş alanlarındaki görünümleri savaşların gelgitini kolayca değiştirebilen güçlü kahramanlara da sahip. Ve normal birimlerinizin aksine, kahramanlar yeni güçler kazanmanın yanı sıra seviye atlayabilirler. Doğru ve kararlı yardımla kahramanlarınız düşmanlara karşı savaşın gidişatını kolayca döndürebilir. Ne olursa olsun güçlü durabilmeleri için kahramanlarınıza birden fazla yükseltme yaptığınızdan emin olun. Tüm savunan garnizonun eşsiz tutkunları. Her biri kendi özelliğine sahip 120’den fazla farklı kahramanla oyun son derece eğlenceli ve eğlenceli olacak.

İşletmenizi geliştirmek için kolonileri fethedin ve oluşturun

Ve sadece basit kule savunma oyununa odaklanabileceğiniz diğer savunma oyunlarının aksine, Grow Castle’daki oyuncular da diğer heyecan verici etkinliklerle tanıştırılıyor. Bununla birlikte, kaynak kazanmak için birden fazla görevi tamamlayabilirsiniz. Veya kendi kolonilerinizi oluşturun ve sizin için altın toplamaya başlamak için çalışanları işe alın. Genel duruşunuzu geliştirmek için her gelir kaynağından yararlanın.

Tüm dünyadan çevrimiçi oyuncularla oyunun tadını çıkarın

Buna ek olarak, oyun, oyuncuların diğer çevrimiçi oyuncularla oyunun tadını çıkarabilecekleri çevrimiçi oyunlara da sahiptir. Sıralama oyunlarında gerçek zamanlı savaşlarda düşmanlarınıza meydan okuyun. Düşmanları devralın ve daha yüksek seviyelere ilerleyin, böylece daha iyi derecelerin kilidini açabilirsiniz.

Çevrimiçi Guild sistemine de tanıtıldığınızdan bahsetmiyoruz bile. Burada, oyundaki en ilginç oyuncularla buluşabilirsiniz. Kendi loncanızı oluşturun veya mevcut bir loncaya katılın, böylece dünyanın her yerinden oyuncularla oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Grow Castle’da asla yalnız kalmayın.

Hızlı ve eğlenceli oyun

Öğle molaları, günlük yolculuklar veya benzerleri sırasında sadece birkaç dakika ayıranlar mutlaka Grow Kalesi’ni keyifli bulacaklar. Oyunu açarken savunma savaşına girerken kendinizi bulun. İstediğiniz zaman keşfetmeye başlamak için bu hızlı ve eğlenceli oyunu alın.

Oyunu internet ile veya internet olmadan oynayın

Buna ek olarak, oyunu internet bağlantılarınızla veya internet bağlantılarınız olmadan da oynamanıza izin verilir, bu da oldukça zevklidir. Bu oyunda milyonlarca Android oyuncusuna katıldıkça Grow Castle ile tamamen taşınabilir bir oyun deneyimi yaşayın.

Dahası, oyuncular oyun içi ilerlemelerini son derece güvenli ve güvenli bulabilirler. Çevrimiçi bulut yedekleme hizmetleri ile, oyunda kaydettiğiniz tüm kayıtlar oluşturuldukça otomatik olarak çevrimiçi yüklenir.

Çevrimdışı oynarken bile, İnternet’e yeniden bağlanır bağlanmaz kayıtlarınız çevrimiçi olarak yüklenmeye devam edecektir.

Tamamlanması gereken birden fazla zorluk ve başarı

Ana oyunun yanı sıra, Grow Castle’daki oyuncular, oyunda yer alan çoklu zorluklara ve başarılara erişebilecekler. Kendinizi eşsiz yağmalarla oynayın ve değerli yağmalar kazanın.

Oynaması ücretsiz

Tüm heyecan verici özelliklere rağmen, oyun şu anda tüm Android cihazlarda oynamak için ücretsizdir. Bu nedenle, oyunu Google Play Store’dan kolayca indirip yükleyebilirsiniz . Ancak, uygulama içi satın alımlar ve biraz sinir bozucu reklamlar sizi rahatsız edebilir.

Bizim mod ile sınırsız para tadını çıkarın

Grow Castle ile kendinizi daha da konforlu hale getirmek için, tüm izleyicilerimiz için oyunun mükemmel mod versiyonunu da sunuyoruz. Mod’u kurmanız için gereken tek şey Grow Castle Mod APK dosyasını mobil cihazlarınıza indirmektir . Hata olmadığından emin olmak için sezgisel talimatlar da olacaktır. Böylece nispeten kolay ve basit bulacaksınız.

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Oyun, çoğu Android cihazında oldukça erişilebilir olmasını sağlayan nispeten basit grafiklere sahiptir. Buna ek olarak, dost çizgi film sanat stilleri oyunu birden fazla oyuncu için uygun hale getirir.

Ses / Müzik

Doğru ve dinamik ses efektleriyle sonsuz savaşlarda eğlenin. Bunun da ötesinde, güçlü ve destansı müzikler sizi saatlerce oyuna bağlayacak.

Download Grow Castle Mod latest 1.27.5 Android APK

Grow Castle’da milyonlarca çevrimiçi oyuncuya katılırken bu ferahlatıcı kule savunma oyununu al . Komik oyun ve karakter tasarımlarıyla eğlenirken birden fazla görevde ve seviyede kendinize meydan okuyun.

DOWNLOAD APK DOSYASI [MOD] V1.27.5

DOWNLOAD APK DOSYASI [ORİJİNAL] V1.27.5

GOOGLE PLAY’DE İNDİR

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir