GRIS 1.0.2 Apk +Full Mod +Data for Android

GRIS hakkında özet

ad GRİ APK
Yayımcı ReturnDigital
En son sürüm 1.0.2
Platformlar Android 4.4
paket com.devolver.grispaid
İndirme: original GRIS APK

GRIS Mod bir Macera Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,6 puan aldı, toplam 982 kişi oy kullandı.

Gris, kendi dünyasında kaybolan, hayatında acı verici bir deneyim ile uğraşan umutlu bir genç kızdır. Üzüntü içindeki yolculuğu elbisesinde kendini gösterir, bu da soluk gerçekliğini daha iyi gezinmek için yeni yetenekler verir. Hikaye ilerledikçe Gris duygusal olarak büyüyecek ve dünyasını farklı bir şekilde görecek ve yeni yeteneklerini kullanarak keşfetmek için yeni yollar ortaya çıkaracak.

Önemli

GRIS, tehlike, hayal kırıklığı veya ölümden uzak, sakin ve hatırlatıcı bir deneyimdir. Oyuncular, hassas sanat, ayrıntılı animasyon ve zarif bir orijinal puanla hayata geçirilen titizlikle tasarlanmış bir dünyayı keşfedecekler. Oyun sayesinde hafif bulmacalar, platform dizileri ve isteğe bağlı beceri tabanlı zorluklar daha fazla Gris’in dünyası erişilebilir hale geldiğinde kendilerini ortaya çıkaracak.

GRIS neredeyse hiç metin içermeyen bir deneyimdir, sadece evrensel simgelerle gösterilen basit kontrol hatırlatıcılarıdır. Oyunun dili ne olursa olsun herkes oyunun tadını çıkarabilir.

GRIS’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir 

OBB’yi indir

GRIS OBB nasıl kurulur

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.devolver.grispaid” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0.2 sürümündeki yenilikler

Sabit Chromebook sorunları

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir