Great Conqueror: Rome 1.4.10 Mod Full APK – Paid version

Büyük Fatih: Roma hakkında özet

ad Büyük Fatih: Roma
Yayımcı
En son sürüm 1.4.10
Platformlar Android 4.4
paket com.easytech.rome.android
İndirme: Orijinal Büyük Fatih: Roma APK

Sevgili dostlar, size Büyük Fatih: Roma APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Büyük Fatih için önerilen yaş : Roma MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.1, toplam 10.336 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Komutan! Roma Cumhuriyeti yükselişte ve çevresindeki birçok güçlü ülke üstünlük için size karşı savaşacak. Bir savaş yakında olacak. Roma’nın herkesin gücüne ihtiyacı var! Sezar, Pompey, Antony, Octavian ve Spartacus gibi büyük komutanlar sizinle savaşacak. Büyük Fatih Modunun doğuşuna tanık olalım !

Önemli

  • Roma Cumhuriyeti’nin Punic Savaşları, Birinci Triumvirate, İkinci Triumvirate’den Roma İmparatorluğu’nun birçok çağına kadar yüzlerce yıl sürdü.
  • Düşmanlar veya arkadaşlar, savaşlar ilan edin veya bir ittifak kurun, müttefiklere yardım edin veya tarafsız ülkeler çizin. Ülkenizin çıkarlarına en uygun dış politikaları seçin ve bölgelerinizi genişletin.
  • Savaşın durdurulamaz. Şehirleri genişletin, lejyonlar alın, stratejileri kullanın, teknolojileri araştırın ve imparatorluğunuzu nihai zafere taşıyın.
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok ülke var ve her birinin dünyayı fethetme fırsatı var. Geleceklerini değiştirin ve onları büyüklüğe yönlendirin.
  • Benzersiz komutanlar geliştirin, becerileri özgürce eşleştirin, esnek olun ve savaş alanını kontrol edin.
  • Bulut arşivlerini destekler ve cihazı değiştirirken ilerlemeniz senkronize edilebilir. Arşivlerinizin güvenliği korunur.
  • Fetih Modu, GooglePlay’deki sıralamaları destekler. Daha az zaman ve general ile daha fazla bölge yakalayın.

En son sürümü indirin

Büyük Fatih: Roma’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Ekran görüntüleri

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.4.10 sürümündeki yenilikler

AD ilham videoları güncellemesi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir