Gravity Rider Zero 1.40.0 for Android Apk Mod

Gravity Rider Zero Mod bir Yarış Android oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 17.610 kişi oy kullandı.

genel bakış

Gravity Rider rotalarında sıcak Gravity Rider Zero Mod geliyor yeni bir aerodinamik moto yarış deneyimi olan .

Burada yükseltme parçaları, güçlük çeken araçlara karşı herhangi bir zorluk veya ani artış yok: her pist mükemmel dengelidir, böylece en sevdiğiniz sürüşü kullanarak her zaman şu anda yenebilirsiniz.

Önemli

Bu bisiklet dengeleme oyununda, her seviyede üstesinden gelmek için yeni akıllı mekanikler ve denemeler keşfederek engellerin üzerinden tırmanacaksınız. Dev rampalar, lazerler, sivri uçlar veya iyi eski yerçekimi yolunuza çıkmaya çalışacaktır. Ter yok, aracınız geçmek için mükemmel bir hıza sahip – biraz incelikle, iyi olacaksınız ve düşmeyeceksiniz.

Fütüristik tasarımlarla düzinelerce benzersiz yarış aracı toplayın. Görevleri tamamlayarak, zorlukları yenerek veya pist rekorları kırarak yeni motosikletlerin kilidini açın: her zaman yeni bir hedef ve dört gözle beklediğiniz bir ödül vardır. Deneme bisikletlerinden ATV’lere, WW2 dönemi motosikletlerinden uzay roketlerine kadar hepsi orada.

İstediğiniz tüm yarış arabalarının ve bisikletlerin kilidini açabilirsiniz. İstediğiniz zaman moto, mmx buggy veya dörtlü üzerinde çizgi yapabilirsiniz. Onlarla istediğiniz herhangi bir yolda hız yapabilirsiniz – istatistikleri, bulunduğunuz yarış için her zaman mükemmel bir şekilde dengelenmiştir. Evet, gizli hile bisikleti yok, özel bir kıyamet çarkı yok – burada, tüm motosikletler iyi.

Gravity Rider Zero’daki kontroller basit ve hassastır. Engelleri daha hızlı aşmak için bisikletinizi doğru yerlerde hızlandırın ve eğin. Tuzakları önlemek için zamanında fren yapın. Zıplamadan sonra daima zemine daha önce dokunmak ve daha fazla çekiş elde etmek için eğin. Atlamadan önce fren yaparak hava sürenizi en aza indirin, tekrar deneyin.
Ya da sadece engelleri aştığınızdan emin olun, çarpmayın ve seviyeyi geçmeyin. Bisiklet yarışı özelleştirilebilir bir deneyimdir: mekaniğin ne kadar derin olmasını istediğinize siz karar verirsiniz.

Klasik bir solo kariyer ilerleme sisteminin tadını çıkarın: 3 aşamayı temizlemek için yeterli yaşam elde edersiniz ve daha sonra bir sonraki dünyaya geçin. Her yeni dünyada yeni bir hile vardır ve bir gezegenlerin ortam yükünü görürsünüz. Bu bir görüntü değil: tam anlamıyla evrendeki en çılgın parçalarla yüzleşmek için gezegenden gezegene gideceksiniz. Ve tabii ki, araç istatistikleriniz yol boyunca artacak: hepsi dengeli, ama daha hızlı olacaksınız.

ndirme: Gravity Rider Zero Mod APK

Gravity Rider Zero’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

Hey, yarış pisti yıldızı Vic Victorius burada. Yeni sezon, yeni boya işleri – GR-Z1’lerde sürüş zevkine sahip olanlar, renklerinizi göstermek için 8 yeni seçeneği görmekten mutluluk duyacaktır. Hepsini direksiyonda alabilirsiniz (bunun için bir abonelik de var). Şahsen köpekbalığı almaya çalışmanızı tavsiye ederim, oldukça hasta. Çok oyunculu modda da gösterdiğinizden emin olun.

Summary about Gravity Rider Zero APK

Name Gravity Rider Zero
Publisher Vivid Games S.A.
Latest Version 1.40.0
Platforms Android 5.0
Download original APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir