Gravity Rider Zero 1.42.0 Apk – Mod for Android

Gravity Rider Zero hakkında özet

ad Yerçekimi Rider Zero
Yayımcı
En son sürüm 1.42.0
Platformlar Android 5.0
paket com.vividgames.gravity.rider.zero.bike
İndirme: orijinal Gravity Rider Zero APK

Sevgili dostlar, size Gravity Rider Zero APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Racing Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Gravity Rider Zero MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 26.092 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Gravity Rider rotalarında sıcak Gravity Rider Zero Mod geliyor yeni bir aerodinamik moto yarış deneyimi olan .

Burada yükseltme parçaları, güçlük çeken araçlara karşı herhangi bir zorluk veya ani artış yok: her pist mükemmel dengelidir, böylece en sevdiğiniz sürüşü kullanarak her zaman şu anda yenebilirsiniz.

Önemli

Bu bisiklet dengeleme oyununda, her seviyede üstesinden gelmek için yeni akıllı mekanikler ve denemeler keşfederek engellerin üzerinden tırmanacaksınız. Dev rampalar, lazerler, sivri uçlar veya iyi eski yerçekimi yolunuza çıkmaya çalışacaktır. Ter yok, aracınız geçmek için mükemmel bir hıza sahip – biraz incelikle, iyi olacaksınız ve düşmeyeceksiniz.

Fütüristik tasarımlarla düzinelerce benzersiz yarış aracı toplayın. Görevleri tamamlayarak, zorlukları yenerek veya pist rekorları kırarak yeni motosikletlerin kilidini açın: her zaman yeni bir hedef ve dört gözle beklediğiniz bir ödül vardır. Deneme bisikletlerinden ATV’lere, WW2 dönemi motosikletlerinden uzay roketlerine kadar hepsi orada.

İstediğiniz tüm yarış arabalarının ve bisikletlerin kilidini açabilirsiniz. İstediğiniz zaman moto, mmx buggy veya dörtlü üzerinde çizgi yapabilirsiniz. Onlarla istediğiniz herhangi bir yolda hız yapabilirsiniz – istatistikleri, bulunduğunuz yarış için her zaman mükemmel bir şekilde dengelenmiştir. Evet, gizli hile bisikleti yok, özel bir kıyamet çarkı yok – burada, tüm motosikletler iyi.

Gravity Rider Zero’daki kontroller basit ve hassastır. Engelleri daha hızlı aşmak için bisikletinizi doğru yerlerde hızlandırın ve eğin. Tuzakları önlemek için zamanında fren yapın. Zıplamadan sonra daima zemine daha önce dokunmak ve daha fazla çekiş elde etmek için eğin. Atlamadan önce fren yaparak hava sürenizi en aza indirin, tekrar deneyin.
Ya da sadece engelleri aştığınızdan emin olun, çarpmayın ve seviyeyi geçmeyin. Bisiklet yarışı özelleştirilebilir bir deneyimdir: mekaniğin ne kadar derin olmasını istediğinize siz karar verirsiniz.

Klasik bir solo kariyer ilerleme sisteminin tadını çıkarın: 3 aşamayı temizlemek için yeterli yaşam elde edersiniz ve ardından bir sonraki dünyaya geçersiniz. Her yeni dünyada yeni bir hile vardır ve bir gezegenlerin ortam yükünü görürsünüz. Bu bir görüntü değil: tam anlamıyla evrendeki en çılgın parçalarla yüzleşmek için gezegenden gezegene gideceksiniz. Tabii ki, araç istatistikleriniz yol boyunca artacak: hepsi dengeli, ama daha hızlı olacaksınız.

En son sürümü indirin

Gravity Rider Zero’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.42.0 sürümündeki yenilikler

Hey, yarış pisti yıldızı Vic Victorius burada. Yeni sezon, yeni boya işleri – GR-Z1’lerde sürüş zevkine sahip olanlar, renklerinizi göstermek için 8 yeni seçeneği görmekten mutluluk duyacaktır. Hepsini direksiyonda alabilirsiniz (bunun için bir abonelik de var). Şahsen köpekbalığı almaya çalışmanızı tavsiye ederim, oldukça hasta. Çok oyunculuda da gösterdiğinizden emin olun.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir