Google Play Store 19.1.52 Full indir

Google Play Store Mod bir Araçlar Android APP. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı, toplam 871682 kişi oy kullandı.

Play Store uygulaması Google Play’de Android uygulamalarını resmi olarak ve güvenli bir şekilde indirip yüklemenizi sağlar. Android destekli telefonunuz veya tabletiniz için Google’ın Android uygulamaları, oyunlar ve diğer içerikler için resmi mağazası ve portalıdır.

Google Play apk , Android işletim sisteminin kalbidir. Bu olmadan, normal bir kullanıcı Android cihazlarını düzgün bir şekilde çalıştıramaz. Bu nedenle bu makalede, Google Play Store Son Güncelleştirmeleri ve en son çalışan sürüm hakkında size bilgi vereceğiz.

Önemli

Play Store yalnızca android uygulamalarıyla ilgilenir. Tüm dünya, akıllı telefonlarında, android giyimlerinde veya tabletlerinde uygulama indirmek için kullanır. Kullanıcılar bu platformu kullanarak uygulamalarını arayabilir ve yükleyebilir. Appvn uygulama mağazası, uygulama indirmeleri ve güncellemeleri için benzer bir platformdur. Bazı uygulamalar ücretli, ancak uygulamaların çoğu burada ücretsiz.

İndirme: Google Play Store Apk APK

Google Play Store’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki linki tıkla

Mod İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir