Google Play Books 5.9.11 Apk Full Mod for Android

Google Play Kitaplar hakkında özet 5.9.11 RC02.309276037 APK + Mod for Android

İsim Google Play Kitaplar
Yayımcı Google LLC
En son sürüm 5.9.11 RC02.309276037
Platformlar Android 2.3.3
Paket com.google.android.apps.books

Genel Bakış

Sevgili dostlar, size Google Play Kitaplar APK’sının son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Kitaplar ve Referans Android APP’sidir ve 1.000.000.000’dan fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Google Play Kitaplar için önerilen yaş MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,2 puan aldı ve toplam 1,627,213 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Google Play Kitaplar apk , Google Play’den satın alınan sesli kitapların ve e-kitapların keyfini çıkarmak için ihtiyacınız olan tek uygulamadır.

En çok satan milyonlarca e-kitap, çizgi roman, ders kitabı ve sesli kitap arasından seçim yapın. Yoldayken okumak veya dinlemek için kitabınızı indirin. İşiniz bittiğinde, yalnızca sizin için kişiselleştirilmiş önerilerden bir sonraki favorinizi bulun. Abonelik gerekmeden, dilediğiniz zaman sesli kitap ve e-kitap satın alın.

Öne Çıkanlar

  • Sesli kitaplar artık Google Play’de mevcut
  • Bir veya daha fazla satın alın – aylık abonelik gerekmez
  • Satın almadan önce sesli kitapların ücretsiz örneklerini önizleyin
  • Android, iOS veya web tarayıcınızda kaldığınız yerden devam edin
  • Milyonlarca kitaptan oluşan kataloğumuzdan ücretsiz örnekleri önizleyin
  • Kitaplarınızı, çizgi romanlarınızı ve ders kitaplarınızı çevrimdışıyken bile Android, iOS veya web tarayıcınızda okuyun
  • Sayfaya dokunun ve en sevdiğiniz çizgi romanın veya manganın Bubble Zoom ile hayat bulmasını izleyin
  • Kolay işbirliği için Google Drive’ınızla senkronize olan notlar alın ve bunları bir grupla paylaşın.
  • Uykuya dalmanızı kolaylaştırmak için arka plan rengini ve parlaklığını otomatik olarak ayarlamak için Gece Işığı ayarını kullanın

Google Play Kitaplar APK Mod Son sürümü indirin

Google Play Kitaplar’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

DOWNLOAD (INDIR)

 

Download Google Play Books Mod Apk v5.9.11 RC02.309276037

Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir