Google Keep 5.20.161.03.40 Full Apk for Android

Google Keep Mod bir Verimlilik Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 945.660 kişi oy kullandı.

genel bakış

Aklınızdakileri hızlı bir şekilde yakalayın ve daha sonra doğru yerde veya zamanda bir hatırlatma alın. Yoldayken sesli not söyleyin ve otomatik olarak yazıya geçirilmesini sağlayın. Bir posterin, makbuzun veya dokümanın fotoğrafını çekin ve daha sonra aramada kolayca düzenleyin veya bulun. Google Keep, kendiniz için bir düşünce veya liste yakalamanızı ve arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmanızı kolaylaştırır.

Önemli

  • Google Keep’e notlar, listeler ve fotoğraflar ekleyin. Zaman baskısı? Bir sesli not kaydedin ve Keep daha sonra bulabilmeniz için yazıya dökülecektir.
  • Keep notlarınızı başkalarıyla paylaşarak ve gerçek zamanlı olarak ortak çalışarak bu sürpriz partiyi kolayca planlayın.
  • Hızlı bir şekilde düzenlemek ve hayatınıza devam etmek için kod notlarına renk ekleyin ve etiketleri ekleyin. Kaydettiğiniz bir şeyi bulmanız gerekiyorsa, basit bir arama ortaya çıkar.
  • Telefonunuzda, tabletinizde, bilgisayarınızda ve Android giyilebilir cihazlarınızda çalışmaya devam edin. Eklediğiniz her şey tüm cihazlarınızda senkronize edilir, böylece düşünceleriniz her zaman yanınızda olur.
  • Bazı yiyecekleri almayı hatırlamanız mı gerekiyor? Markete geldiğinizde market listenizi almak için konuma dayalı bir hatırlatıcı ayarlayın

İndirme: Google Keep Mod APK

Google Keep’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Google Keep hakkında özet APK

ad Google Keep Modu
Yayımcı Google LLC
En son sürüm 5.20.161.03.40
Platformlar Android 2.3.3
paket com.google.android.keep
İndirme: orijinal Google Keep APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir