Google Earth 9.3.7.9 Apk Mod for Android Full

Google Earth Mod bir Seyahat ve Yerel Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 2.558.792 kişi oy kullandı.

genel bakış

Uydu görüntüleri ve tüm dünyanın 3B arazisi ve dünyanın dört bir yanındaki yüzlerce şehirde 3B binalarla tüm dünyayı yukarıdan keşfedin. Evinize veya başka bir yere yakınlaştırın, sonra Sokak Görünümü ile 360 ​​° perspektif için dalın. BBC Earth, NASA, National Geographic ve daha fazlasından rehberli turlar koleksiyonu Voyager ile dünyayı yeni bir bakış açısıyla görün. Ve şimdi, Google Earth ile oluşturduğunuz sürükleyici haritaları ve hikayeleri mobil cihazınızda web üzerinde görselleştirin.

Ne var ne yok

Artık mobil cihazlardaki haritalarınız: Oluşturma araçları, web üzerinde Google Earth ile sürükleyici haritalar ve hikayeler oluşturmak için başkalarıyla işbirliği yapmanıza olanak tanır. Artık bu projeleri hareket halindeyken Android cihazınızdaki yeni Projeler sekmesinde görüntüleyebilirsiniz.

İndirme: Google Earth Mod APK

Google Earth’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir