Google Classroom 6.3.142.05 Apk Mod for Android Download

Google Classroom Mod bir Eğitim Android APP. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 128.938 kişi oy kullandı.

genel bakış

Classroom, okullar, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve kişisel Google hesabı olan herkes için ücretsiz bir hizmettir. Classroom, öğrencilerin ve eğitmenlerin okul içinde ve dışında bağlantı kurmasını kolaylaştırır. Classroom zamandan ve kağıttan tasarruf sağlar ve sınıf oluşturmayı, ödevleri dağıtmayı, iletişim kurmayı ve düzenli kalmanızı kolaylaştırır.

Önemli

  • Kurulumu kolay – Öğretmenler öğrencileri doğrudan ekleyebilir veya katılmak için sınıflarıyla bir kod paylaşabilir. Kurulumu sadece birkaç dakika sürer.
  • Zaman kazandırır – Basit, kağıtsız ödev iş akışı öğretmenlerin ödevleri tek bir yerde hızlı bir şekilde oluşturmasına, gözden geçirmesine ve işaretlemesine olanak tanır.
  • Kuruluşu geliştirir – Öğrenciler tüm ödevlerini ödevler sayfasında görebilir ve tüm sınıf materyalleri (ör. Belgeler, fotoğraflar ve videolar) otomatik olarak Google Drive’daki klasörlere dosyalanır.
  • İletişimi geliştirir – Classroom, öğretmenlerin anında duyurular göndermesine ve sınıf tartışmalarına başlamasına olanak tanır. Öğrenciler kaynakları birbirleriyle paylaşabilir veya akıştaki sorulara cevap verebilir.
  • Uygun fiyatlı ve güvenli – G Suite for Education hizmetlerinin geri kalanı gibi Classroom da reklam içermez, içerik veya öğrenci verilerinizi asla reklam amaçlı kullanmaz ve ücretsizdir.

İndirme: Google Classroom Mod APK

Google Classroom’u indirme bağlantısını yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Sayfalarımızdan birkaçı, uygulama gezintisini kolaylaştırmak için yepyeni bir görünüme sahip.
  2. Ayrıca, ek hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yaptık

Google Classroom APK hakkında özet

ad Google Classroom
Yayımcı Google LLC
En son sürüm 6.3.142.05
Platformlar Android 2.3.3
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir