Golf On Mars 1.06 Apk Full Mod for Android

Golf On Mars hakkında özet

ad Mars’ta Golf
Yayımcı
En son sürüm 1.06
Platformlar Android 5.0
paket com.captaingames.mars
İndirme: Orijinal Golf On Mars APK

Sevgili dostlar, size Mars’ta Golf APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Spor Android oyunudur ve 1.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Mars’ta Golf MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı ve toplam 71 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

2020’de NASA, Mars’ta yaşam ve golf aramak için Azim gezgini başlatacak. Orada yolculuk 200 gün sürecek, Eğer bu yolculuk sırasında her 30 saniyede bir Golf On Mars’ta bir delik oynayacak olsaydınız, oyunun sadece% 0.002’sini (576000 delik) tamamlayabilirsiniz.

Rusya’yı Alaska’ya son buzul maksimum 24515 yıl önce bağlayan buz köprüsünün geçişi sırasında bir gece Kızıl gezegende bir paleolitik avcı-toplayıcı olsaydınız ve bir zaman yolcusu sizin ve kabilenizin ritüel olarak oynaması için bir iPhone getirdi Mars’ta her 30 saniyede bir delik, tüm delikleri tamamlamak günümüze kadar sürebilir.

Önemli

Fairway’lerin 3,5 metre uzaklıkta olduğu gerçekçi bir 18 delikli golf sahası sadece yaklaşık 1300 feet kare arazi gerektirecektir.

Bununla birlikte, Mars’ta yerçekimi Dünya’nın yerçekiminin% 38’i kadardır, bu nedenle iyi bir oyuncu için 7 kat daha fazla veya kabaca 1400 yarda bir topa vurabilirsiniz.

Bu 18 delikli parkurun 64000 feet kare olması gerekir. Mars’ın tüm yüzeyini bu golf sahalarının 241 milyarı ile kaplayabilirsiniz.

Download indirme linkleri

 Oyunun orijinal kurulum dosyasını doğrudan bir linkle indirin – 7 MB

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.06 sürümündeki yenilikler

Önceki düzeltme için düzeltme

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir