Golf Blitz 1.10.8 Apk for Android Full Mod

Golf Blitz Mod Spor Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 22.330 kişi oy kullandı.

genel bakış

  • Yarış: Gerçek zamanlı 4 kişilik çok oyunculu yarışlarda deliğe oyna! Küresel liderlik tablosunun zirvesine çıkmak için kupa kazanın.
  • Gösteri: 15.000’den fazla eğlenceli golfçü avatarı ve unutulmaz şapka kombinasyonu!
  • Takım Kurma: Tomurcuklarınızla sohbet edin, hazırlık maçları yapın, kendi takım afişinizi ve ticaret kartlarınızı alın!
  • Power-Up: Golf Blitz, kendi yükseltilebilir seviye sistemine ve özel oyun efektlerine sahip 16 benzersiz top içeriyor
  • Yükseltme: Golfçünüzün yeteneklerini oyun tarzınıza en uygun şekilde ayarlamak için XP kazanın
  • İzlemek: İzlemek ister misiniz? Profesyonellerden öğrenmek için dünyanın her yerinden canlı maçlar izleyin.
  • Tekrar oynatma: Kendi kişisel vurgulama makarasını izleyin; yeni tekrar oynatma özellikleri, en iyi Golf Blitz anlarınızı yeniden yaşayabileceğiniz anlamına gelir!

Önemli

Daha önce hiç böyle golf oynamadınız! Takım binasının zirvesine ulaşmak için takım kur, arkadaşlarına meydan oku veya dünyaya karşı çevrimiçi oyna.

Şimdiye kadar hayal ettiğiniz en çılgınca yaratıcı kurslardan bazılarında oynayın. Golfçenizi özelleştirin ve yapışkan toplar, el bombaları, lazerler ve daha fazlası gibi her türlü güçlendirici ile çantanızı paketleyin.

Golf Blitz Mod , ödüllü Super Stickman Golf serisinden çılgınca eğlenceli çok oyunculu Yarış Modunu oynamanın tamamen yeni bir yoludur. Dolandırıcı yok. Yavaş konuşmalar yok. TÜM BLITZ!

İndirme: Golf Blitz Mod APK

Golf Blitz’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Ne var ne yok

  1. Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Mod İndir

GOOGLEPLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

NBA 2K Mobile Basketball”NBA 2K Mobile Basketball” Android! Full Apk Download

NBA 2K Mobile Basketball v2.20.0.5964969 – The game “NBA 2K Mobile Basketball” for Android is …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir