Glamdiva 3.5.11 Full Apk + Mod for Android

Glamdiva Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 32.771 kişi oy kullandı.

OyunTakip.CoM uygulamasından genel bakış

Uluslararası Moda Stilisti Giydirme Modeli Oyunu ile giyinin – dünyadaki gerçek oyuncularla giyinip yarıştığınız sıradan bir moda macera oyunu.

Önemli

Paraları, Pansuman ürünlerini (Üstler, Altlar, Paltolar, Elbise, Ayakkabı, Saç Modelleri, Bilezikler, Takı, Gölgeler, Çoraplar, Çoraplar) kazanın – modelinizi daha iyi şekillendirmek ve yarışmalar kazanmak için bu heyecan verici göz alıcı öğeleri kullanın.

Bu stüdyo oyunundaki model süper sevimli ve şık. Sassy Elbiseler, Jolly Tops, Zarif Mücevherat ve nefessiz görünümler bu oyunu sevmenizi sağlayacak.

Bu nedenle, modelinizi mümkün olan en iyi tasarımda beklemeyin ve şekillendirmeyin.

Bu şaşırtıcı elbise oyunu tanımlamak için en iyi yolu: ‘Moda Macera’ veya ‘Yetişkinler için moda oyunu’ veya ‘Yetişkinler için oyunu giyinmek’ veya ‘Moda Stil Sassy Looks’.

Ne için bekliyorsun? İnanılmaz öğelerle modellerinizi giydirmek ve şekillendirmek için şimdi indirin. Beklediğiniz ideal Giydirme oyunu.

İndirme: Glamdiva Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Glamdiva’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Eşleşen tuhaflıklara göre öğelerin sıralanması oyuna geri eklendi
  2. [DÜZELTİLDİ] Çok fazla öğeniz olduğunda, giydirme ekranındaki öğeler yavaş açılıyor
  3. 10 Dil için Otomatik Çeviri desteği (Not: Otomatik çeviri makine kullanılarak oluşturulacaktır, bu yüzden% 100 doğru olamaz. Otomatik çeviriyi ayarlardan istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz)
  4. Çökme ve Hata Düzeltmeleri

Glamdiva APK hakkında özet

ad Glamdiva APK
Yayımcı
En son sürüm 3.5.11
Platformlar Android 4.1
paket com.glamdiva.dressup.fashion.game
İndirme: original Glamdiva APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir