Gibbets: Bow Master 2.2.97 Full Apk + Mod for Android

Gibbets: Bow Master Mod Arcade Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 80.712 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Her zaman bir cankurtaran kariyeri hayal ettin mi? Gibbets: Bow Master Mod size fırsat verecektir!

Bu masum insanları kim astı? Hoş olmayan bir kötü adam mı yoksa intikamcı bir kral mıydı? Cevabı asla bilemeyebilirsiniz, ancak okçuluk becerilerinizi kullanarak bunları kaydedebilirsiniz!

Bir çekim meydan okuma en iyi deneyin! Kurbanlara ateş etmekten kaçınarak ipleri oklarla kesin. Acele etmelisin: nefesleri bitmek üzere! Bu aptal bulmaca çarşı her zaman ayak parmaklarınızı tutar. Ve unutmayın: şövalyeniz biraz para kazanabilir!

Önemli

Nefesleri tükenmeden önce olabildiğince fazla cellat kurtarmanız gereken hiç bitmeyen bir oyun moduna başlayabilirsiniz veya okçu becerilerinizi bir meydan okuma modunda test edebilirsiniz!

Bu bulmaca shooter oyunu daha aptal ve heyecan verici yapmak için mağazadan farklı gömlek ve şapka seçin! Yıldız alın ve yay ve cellat için yükseltmeleri satın alın!

Gibbets: Bow Master okçuluk bulmaca master shooter ol, kurbanları özgür ve arkadaşlarınız arasında en iyi okçu olun. Sizin için her zaman bir meydan okuma vardır: ne kadar dayanabileceğinizi öğrenin!

İndirme: Gibbets: Bow Master Apk indir

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

indirmek için aşağıdaki linkleri tıklayınız

Gibbets: Bow Master’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Ördekleri besle
  2. Yaylar düzeltildi
  3. Köpekbalığı evcilleştirin (elbette!)
  4. Küçük düzeltmeler ve iyileştirmeler

Gibbets: Bow Master hakkında özet bilgi APK

ad Gibbets: yay ustası APK
Yayımcı HeroCraft Ltd.
En son sürüm 2.2.97
Platformlar Android 4.4
paket com.herocraft.game.free.gibbets3
İndirme: Original Gibbets: Bow Master APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir