Geri ödeme 2 2.104.7 Android için Apk + Mod full indir

Geri ödeme 2 Mod bir Arcade Android oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 797.758 kişi oy kullandı

Geri ödeme 2, tank savaşlarından yüksek hızlı helikopter yarışlarına kadar büyük çete savaşlarına kadar her şeyi içerir – ancak gerçekten ne kadar çeşitlilik olduğuna dair bir fikir edinmeniz gerekiyor ve her zaman daha fazlasını ekliyoruz!

Önemli

  • ÇEŞİTLİ KAMPANYALAR. Büyük sokak kavgaları, roket araba yarışları ve çok daha fazlasını içeren elli kampanya etkinliği!
  • DÜNYAYI ELE ALMAK. Oyunun kapsamlı çok oyunculu, skor tablosu ve Google Play desteğiyle arkadaşlarınızla veya çevrimiçi olarak bir milyondan fazla oyuncuyla savaşın.
  • SAAT, GÜNLÜK VE HAFTALIK ZORLUKLAR. En son yeni etkinliklerde dünyanın geri kalanını yenmeye çalışın!
  • SONSUZ REPLAYABILITY. Oyunun yedi şehri, dokuz oyun modu, çeşitli silahlar ve düzinelerce aracın herhangi bir kombinasyonunu kullanarak kendi etkinliklerinizi “özel modda” yapın.

Payback 2 Mod APK

Payback 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir