Gears POP 1.94 Full Apk for Android

Gears POP hakkında özet

ad Dişliler POP
Yayımcı
En son sürüm 1.94
Platformlar Android 4.4
paket com.microsoft.gearspop
İndirme: original Gears POP APK

Sevgili dostlar, size Gears POP APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Gears POP MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 106.002 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

En kötü kadroyu kur ve savaşa başla! Gears of War evreninden Funko Pop tarzında en sevdiğiniz Gears karakterlerini içeren gerçek zamanlı çok oyunculu bir oyun geliyor!

En sevdiğiniz Gears of War karakterleri, mermileri ve savunmaları da dahil olmak üzere savaş pimlerinizi toplayın ve yükseltin – daha sonra onları destansı bir gerçek zamanlı savaşta zafere götürün! Rakibinizi yenmek için düşman karakollarını yok edin ve Funko Kutusunda teslim edilen sevimli Pop vinil karakterleri de dahil olmak üzere harika ödüller için Dişli Paketlerinin kilidini açın! Bir Mürettebata katılın ve bir arkadaşınızla düşman dalgalarına ve destansı bir Patron’a karşı 2 oyuncu Horde modunda oynayın!

Kazanan stratejinizi oluşturun ve dünyanın en iyi oyuncularına karşı savaş alanına girin.

Önemli

  • Gerçek zamanlı PVP saldırılarında ikonik Gears savaş alanlarında üstünlük için çaba gösterin.
  •  Tümü otantik Funko Pop’tan hayata geçirilen 30’dan fazla Gears of War karakteri siparişleriniz için hazır! tasarlar.
  •  Ekibinizi istediğiniz gibi oluşturun, COG & Locust birimlerini daha önce hiç olmadığı gibi karıştırın ve eşleştirin.
  • Savaş alanını Wretches ile dolduran yıkıcı Emergence Hole da dahil olmak üzere güçlü ‘Ultimate’ yeteneklerle savaşın akışını çevirin.
  •  Dünyanın en iyi oyuncularına meydan okumak ve daha iyi ödüller için savaşmak için arenalarda ve büyük liglerde savaşın.
  •  Yeni mangalar denemek ve stratejilerinizi geliştirmek için cesaretinizi AI rakiplerine karşı test edin

https://youtu.be/wjb1DwQvvMs

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize ulaşın. Sana yardım edeceğiz.

1.94 sürümündeki yenilikler

  1. Gears Pop yapmak için yeni oyun özellikleri, hata düzeltmeleri ve denge güncellemeleri! herkes için daha iyi bir deneyim.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir