Gear.Club 1.25.0 Apk + Mod + Data for Android Download

Gear.Club Mod bir Yarış Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 195.688 kişi oy kullandı.

genel bakış

Club Apk , hızlı bir adrenalin acele etmekten çok daha fazlasıdır; otantik bir otomobil dünyası. Tamamen simüle edilmiş motorlar, güç aktarma organları, süspansiyonlar ve aerodinamik ile gerçekçi sürüş ve yarış deneyimi.

Bu nihai yarış oyununda, nefes kesici ayarları keşfedecek ve sınırsız sayıda yarış, şampiyona ve etkinliklerle çevrimiçi arkadaşlarınız ve düşmanlarınızla canlı olarak yarışacaksınız.

Gear.Club Mod otomobiller için eksiksiz seçenekler sunar. Oyuncular, performans dükkanlarındaki en muhteşem egzotik araçlardan bazılarını toplayabilir, yükseltebilir ve özelleştirebilir ve motor ve iç mekanlar da dahil olmak üzere ayrıntıların tadını tam HD olarak çıkarabilir.

Önemli

  • Tamamen simüle edilmiş motorlar, güç aktarma organları, süspansiyonlar ve aerodinamik ile DRIVE. Çoklu kontrol şemaları desteklenir!
  • Nefes kesen yarış pistlerini ve egzotik yerleri keşfedin.
  • Etkinlikler ve Şampiyonalar yoluyla Arkadaşlarınıza karşı YARIŞIN.
  • En muhteşem egzotik arabaları toplamak, yükseltmek ve özelleştirmek için nihai Performans Mağazasını YARATIN ve geliştirin.
  • Makinelerinizi maksimum kapasitelerinin ötesine taşımak için ENGINEER’a özgü parçalar.
  • Full HD’de gösterilen motorlar ve iç mekanlar gibi ADMIRE araç detayları!
  • Tüm favori arabalarınızı TOPLA

İndirme: Gear.Club Mod APK

Gear.Club’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Gear.Club OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.edengames.GTSpirit” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Gear.Club APK hakkında özet

ad Gear.Club
Yayımcı Eden Oyunları
En son sürüm 1.25.0
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir