Garfield Food Truck 1.12.1 Full Apk- Mod for Android

Garfield Food Truck hakkında özet

ad Garfield gıda kamyon APK
Yayımcı Promineo Studios SL
En son sürüm 1.12.1
Platformlar Android 4.4
paket com.promineo.garfieldfoodtruck
İndirme: Orijinal Garfield Gıda Kamyonu APK

Sevgili dostlar, size Garfield Gıda Kamyon APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Puzzle Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Garfield Food Truck MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 1.466 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Jon Arbuckle yeni bir yemek pişirme tutkusunu yeni bir yöne taşımaya karar verdi: kros seyahat etmek için bir gıda kamyonu! Garfield ve Odie’yi en lezzetli sandviçleri, şahane lazanyaları ve en tatlı turtaları ve limonataları yaratma arayışına götürür, ancak yalnız değiller! En sevdiğiniz kedinin kendisi için bazı lezzetli yiyecekleri gizlemesine yardımcı olun ve ilerlerken en sevdiğiniz Garfield karakterleriyle tanışın: Liz, Arlene, Nermal, Squeak ve çok daha fazlası burada!

Önemli

  • Kolay, heyecan verici ve sezgisel oyun! Patlayıcı lezzet kombinasyonları oluşturmak için tahtadaki 3 veya daha fazla malzemeyi değiştirin ve eşleştirin!
  • Arkadaşlarla oynamak! Dostça bir rekabet olmadan yemek yapmanın eğlencesi nedir? Her gün yayınlanan turnuvalar ve zorluklarla pişirme becerilerinizi kanıtlayın!
  • Tatlı ödüller ve parmak iyi günlük görevler yalıyor!
  • Her hafta zorlu yeni seviyeler ve sürprizlerle yiyecek kamyonunuzu yeni bir seviyeye taşıyın!
  • Herhangi bir nostaljik oyuncuyu klasik Garfield’a geri götürecek eğlenceli animasyonlar!
  • Facebook girişi ile cihazlar arasında kolay senkronizasyon, böylece istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz!

Garfield Food Truck’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.12.1 sürümündeki yenilikler

Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir