Garena Speed Drifters 1.16.1.60274 Apk + Mod + Data for Android Full

Garena Speed ​​Drifters Mod bir Yarış Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 506,674 kişi oy kullandı.

genel bakış

3 dakika içinde zafere doğru ilerleyin! Bağlayın ve oyundaki tüm farklı modlarda birlikte yarışmak için arkadaşlarınızı yakalayın! İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde yarışın! Speed ​​Drifters’ın yeni içeriklerinden bazılarını deneyimleyin!

Önemli

  • Citrus ile oyun lansmanının 1 yılını kutlayın! Yeni oyun içi lobisine, yeni Fayda etkinliklerine ve oyundaki diğer yepyeni deneyimlere göz atın.
  • Sınırlı sürede kontrol noktalarında yarışarak yeni Ralli modunu deneyimleyin. Ralli yarışında daha fazla ilerleme şansını artırmak için bir takım olarak birlikte oynamak için arkadaşlarını topla!
  • 1. Yıl Yıldönümü sınırlı A-araba S-Spirit Breaker 1/10! Hızın yeni bir tanımına hazır olun.
  • Çeşitli kullanıcı arayüzü ve sistem iyileştirmeleri de eklendi. Daha yeni ve heyecan verici içerikler yakında geliyor! Hemen indirin ve sürüklenmeye başlayın!

İndirme: Garena Speed ​​Drifters Apk APK

Garena Speed ​​Drifters’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Garena Speed ​​Drifters OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.garena.game.fctw” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Garena Hız Drifters hakkında özet APK

ad Garena Hızlı Sürükleyiciler
Yayımcı Online Garena Oyunları
En son sürüm 1.16.1.60274
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir