Garena Free Fire: Rampage 1.48.1 Full Apk- Mod – Data for Android

Garena Free Fire hakkında özet

ad Garena ücretsiz ateş APK
Yayımcı GARENA ULUSLARARASI I ÖZEL SINIRLI
En son sürüm 1.48.1
Platformlar Android 4.0
paket com.dts.freefireth
İndirme: Orijinal Garena Free Fire APK

Sevgili arkadaşlar, size OBB ile Garena Free Fire APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 100.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Garena Free Fire MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.3, toplam 51.879.646 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Ücretsiz Ateş mobil mevcut nihai hayatta kalma shooter oyunu. Her 10 dakikalık oyun sizi hayatta kalmak isteyen 49 oyuncuya karşı çukur olduğunuz uzak bir adaya yerleştirir. Oyuncular başlangıç ​​noktalarını paraşütleriyle özgürce seçer ve mümkün olduğunca uzun süre güvenli bölgede kalmayı hedefler. Geniş haritayı keşfetmek, çukurlarda saklanmak veya çim altında proning ile görünmez olmak için araçları sürün. Pusu, su çulluğu, hayatta kalma, tek bir hedef var: hayatta kalmak ve görev çağrısına cevap vermek.

Önemli

 • Silah arayın, oyun alanında kalın, düşmanlarınızı yağmalayın ve ayakta kalan son kişi olun. Yol boyunca, diğer oyunculara karşı küçük bir avantaj elde etmek için hava saldırılarından kaçınırken efsanevi airdrop’lara gidin.
 • Hızlı ve Lite oyun – 10 dakika içinde yeni bir kurtulan ortaya çıkacak. Görev çağrısının ötesine geçecek ve parlayan lite’nin altında olacak mısınız?
 • 4 oyuncuya kadar takımlar oluşturun ve ilk anda takımınızla iletişim kurun. Görev çağrısına cevap verin ve arkadaşlarınızı zafere götürün ve zirvede duran son takım olun.
 • Kullanımı kolay kontroller ve pürüzsüz grafikler, efsaneler arasında adınızı ölümsüzleştirmenize yardımcı olmak için mobilde bulacağınız en iyi hayatta kalma deneyimini vaat ediyor.

Garena Free Fire’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Garena Free Fire OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.dts.freefireth” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.48.1 sürümündeki yenilikler

 1. Clash Squad Sezon 1 – Başlıyor 06/04 17:00 SGT.
 2. Yeni Silah – M82B.
 3. Yeni Karakter – Wolfrahh
 4. Oyuncular artık diğer karakterlerin aktif becerilerini donatabilirler.
 5. Silah istatistikleri ayarlaması: SKS, SVD, M1887 ve M14.
 6. Gelişmiş ek istatistik ayarı: VSS ve Kar98k.
 7. Bilgi kutusu artık güvenli bölgenin konumunu takım arkadaşları ile paylaşacak.
 8. Araf – Klasik artık kullanılabilir.
 9. Emote yuvası 6-> 8’den genişletildi
 10. Lonca sistemi iyileştirme ve optimizasyonu.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir