Gallery [Pro] 2.8 Apk – Mod for Android Download

Galeri Modu bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 33.926 kişi oy kullandı.

genel bakış

Galeri, tüm dijital anılarınızın tadını çıkarmak, düzenlemek, düzenlemek ve paylaşmak için en iyi yer. Tüm cihazlarınızdaki fotoğrafları ve videoları bir araya getirir, harika fotoğrafları daha da iyi hale getirmek için geliştirir ve sizin için güzel albümler halinde düzenler. Fotoğraf görünümünde konum, kullanılan kamera ve varsa çekim tarihi gibi ek bilgiler görüntülenir. Bu, galeri albümü klasörü için galeri albümü ve galeri. Klasörler ve galeri albümü ile galeri fotoğraf albümleri albüm klasörünün klasör dosya yöneticisini yeniden adlandırın.

Galeri ve resim ve video uygulaması için albüm yapımcısı. Resim albümü galeri indirilen galeri indirmedir. Galerie fotoğraf ve 3d fotoğraf gallary en popüler. Bu gallary görüntü gallary resim galerisi uygulaması ve fotoğraf albümü ve fotoğraf ve video galerisi bir cihazın daha az bellek saklar. Bu uygulama daha az resim galerisi hiçbir reklam da aramak ve galeri indirme uygulaması resim galerisi organizatörü.

Galeri android app Store en iyi fotoğraf uygulaması. Yönetmek için daha az zaman harcayın ve fotoğrafların tadını çıkarın. HD galeri fotoğrafı ile tüm ekranınızı dolduracak görüntüleri görüntüleyebileceksiniz. Daha ayrıntılı görünüm elde etmek için sıkıştırma-yakınlaştırma hareketini veya yakınlaştırma düğmelerini kullanabilirsiniz. Fotoğraf uygulaması en popüler uygulama.

Önemli

  • HD galerisinin sınırsız fotoğraf resimleri ile slayt gösterisi animasyon.
  • Tüm popüler görüntü ve video formatlarını destekledi.
  • Yakınlaştırmak için tek veya çift dokunun veya sıkıştırın.
  • Güçlü ızgara fotoğraf görünümü.
  • Resimleri paylaşmak kolay.
  • Çoklu seçim dosyaları yapıştırın ve taşıyın.
  • görüntü ve en iyi galeri video oynatıcı döndürmek.
  • Tema rengini ayardan değiştirme

İndirme: Gallery Mod APK

Galeri’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Galeri hakkında özet APK

ad galeri
Yayımcı Boyama Oyunları ve Yetişkinler için Boyama Kitabı
En son sürüm 2.8
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir