Galaxy sky shooting 4.6.9 Apk Mod for Android Download

Galaxy sky çekim Mod bir Arcade Android oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 160.702 kişi oy kullandı.

genel bakış

Galaxy gökyüzü çekim Apk en iyi gökyüzü uçak oyun çekim! Uzay çekiminin hayranı iseniz, beğenmelisiniz! Seçim ve serin görünüm için daha fazla uzay, farklı uçak benzersiz baraj var, güçlü güç ile uzay yükseltme.

Güzel galaksimiz saldırı altında, uzay geminizi kontrol ediyor ve evimizi koruyor. Mermiyi önlemek için avcı uçağınızı gökyüzünde sola veya sağa hareket ettirin, Mermi yolu hakkında düzenli olarak bilinenleri kontrol ederek egzersiz yapın. seçmek için farklı mod: seviye, patron ve sonsuz mod.

Patrona meydan okuyan en heyecan verici şey, ateş gücü konsantre edildi ve size saldırmak için farklı mermi barajıyla, sadece kaçınmak ve ateş etmek için ekrana dokunun. Nitelikli operasyon çok önemlidir, uzay geminizi güvenli bir şekilde koruyun ve hasar biriktirin. Bu sadece bir gökyüzü çekim oyunu değil, aynı zamanda yaşam boş zamanları hakkında daha fazla mutluluğunuzu da alın

Önemli

  • Uçak ile çekim alanı
  • Seçilecek 10 uzay gemisi
  • Hasarı önlemek için sola veya sağa hareket ettirin
  • Daha güçlü olmak için uçağı yükseltin
  • Kampanya, sonsuz ve patron modu
  • Güçlü güç patronuna meydan oku
  • Tamamlanacak farklı görevler
  • Optimize edilmiş yüksek kaliteli görüntüler

İndirme: Galaxy sky çekim Hileli APK

Galaxy sky çekimini indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. YENİ 240-250 seviyesi ekle
  2. Performansı optimize edin ve bazı hataları düzeltin

Galaxy sky çekim hakkında özet APK

ad Galaxy gökyüzü çekim
Yayımcı Sarmaşık
En son sürüm 4.6.9
Platformlar Android 4.0
İndirme: orijinal APK

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir