[Full] ActionDirector Video Editor 3.5.3 Apk for Android Download

ActionDirector Mod bir Video oynatıcılar ve Editörler Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 124.208 kişi oy kullandı.

genel bakış

ActionDirector App , video kaydetmek, video düzenlemek, video efektleri uygulamak ve arkadaşlarınızla paylaşmak için ihtiyacınız olan tek video düzenleme uygulamasıdır. Aksiyon filmi efektleri ve düzenlemeleri eklerken size rehberlik eden yararlı bir film düzenleme öğreticisiyle uygulamadan video oluşturun.

ActionDirector Apk ile bir sonraki viral videoyu veya aksiyon filmini kaydedin ! Kendi film müziğinizi oluşturmak için videoları düzenleyin ve kırpın, videoya müzik ekleyin ve sosyal ağlarda ve mesajlaşma uygulamalarında gurur duyduğunuz video projelerini vurgulayın! Videolar için efektler yerleşiktir, böylece her videonun profesyonel görünmesini sağlayabilirsiniz.

ActionDirector’ın Ultra HD 4K video düzenleyicisi, cep telefonunuzdaki videoları tıpkı masaüstünde yaptığınız gibi düzenlemenizi sağlar. Aksiyon filmi efektleri, basit hareketlerle heyecanınızı artırmanıza yardımcı olan ağır çekim ve hız düzenlemeleriyle önemli anları vurgular. En iyi videoyu oluşturmak için klipinize tekrarlama ve geri sarma video efektleri bile ekleyebilirsiniz.

Önemli

  • Videolar için efektler herhangi bir projeyi hayata geçirir
  • Video rengini düzenleyin ve parlaklık, kontrast ve doygunluk ayarlamaları uygulayın
  • Kendi kitaplığınızdan müzikle video kaydedin
  • Yalnızca istediğiniz çekimlere odaklanmak için kırpın ve kesin
  • Video filtreleri her çekimi yapar
  • Videolarınıza eklemeniz için bir düzineden fazla geçiş
  • Gölge ve kenarlıkla metin ve başlık ekleme
  • Animasyonlu çıkartmalar ekle

İndirme: ActionDirector Mod APK

ActionDirector’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Arka plan müzik indir için YENİ kategoriler: Lounge ve Müzik Jingles
  2. Hata düzeltme ve performans iyileştirme

ActionDirector APK hakkında özet

ad ActionDirector
Yayımcı CyberLink.com
En son sürüm 3.5.3
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir