Fruit Land 1.372.0 Apk Full Mod (Unlimited Golden Apples) for Android

Fruit Land 1.372.0 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Meyve Arazileri
Yayımcı
En son sürüm 1.372.0
Platformlar Android 4.0
paket air.com.pacific.enterprises.fruitland
İndirme: Original Fruit Land APK

Sevgili dostlar, size Fruit Land APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Puzzle Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Fruit Land MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.8, toplam 117.845 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu lezzetli bulmaca macera 2000 + zorlu seviyeleri çözmek için 3 meyve sulu hatları maç. Fruit Land’ı şimdi indirin!

Parmaklarınızı gelmiş geçmiş en iyi sulu meyve mani oyununa batırın. Meydan ve oyun içinde arkadaşlarınızla rekabet ve ödüllendirilmek! Başladıktan sonra bırakmayacaksınız!

Kendinizi vahşi bir yolculuğa çıkarın ve portakal, limon, kiraz ve diğer lezzetli meyvelerin krallıklarındaki meyve mani ile match3 macerasını yaşayın. Asla oyun bitmeyen ve her gün günlük bonus ile eğlenceli bitmeyen!

Önemli

  • Bir bükülme ile iyi bilinen match3 oyunu
  • Sevimli ve sulu tasarım
  • Arkadaşlarınızla yarışın
  • Lezzetli krallıklar
  • Düzinelerce güçlendirici
  • 2000’den fazla zorluk seviyesi – her biri benzersiz

İndir Fruit Land APK Apk son sürüm

Fruit Land’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.372.0 sürümündeki yenilikler

Yeni Ayva Krallığına girerken pancarla dans et!

Her biri sizi çekirdeğinize sallayacak bulmacalarla dolu 15 yeni seviyeye hazırlanın! Tüm Fruit Land Krallıklarında seyahat et, Arkadaşlarla rekabet et, Arttırıcılar kullan ve Fruit Land Liderinin tatlı unvanını kazan!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir