Fruit Cube Blast 1.7.1 Full Apk +Mod (Coins, Lives and Moves) for Android

Fruit Cube Blast hakkında özet

ad Meyve küp patlama APK
Yayımcı RV AppStudios
En son sürüm 1.7.1
Platformlar Android 4.2
paket com.rvappstudios.tap.blast.match3.puzzle
İndirme: Original Fruit Cube Blast APK

Fruit Cube Blast Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 16.783 kişi oy kullandı.

Musluk, patlama, ezilme, kaboom! Fruit Cube Blast Apk renkli blokları patlatma ve inanılmaz karakterlerin vahşi dünyasında çılgın eşleşmeler yapma konusunda heyecan verici bir oyundur!

Tonlarca sulu bulmacayı çözerken harika bir maceraya atılın. Yapmanız gereken tek şey ekrandaki renkli meyve bloklarını eşleştirmek için dokunun. Daha büyük eşleşmeler yapın ve ekranda bazı taze patlamalar yapmak için mükemmel olan tatlı güçlendirmeler oluşturun! Parçaları patlatarak her bulmacayı temizleyin, ardından bir sonraki seviyeye geçmek için eşleşen becerilerinizi kullanın.

Fruit Cube Blast Mod , tonlarca farklı bloğu patlatmanıza, ezmenize ve patlatmanıza izin verir, ancak akıllıysanız, eğlenceli kombinasyonlar oluşturarak bulmacaları çözersiniz. Her bulmaca çarpışan meyveler ve diğer nesnelerle doludur. Akıllıca dokunuşlar yapın, doğru blokları eşleştirin ve renk küplerini yeterli beceriyle ezin, yeni ve heyecan verici güçlendirmeler yaratacak ve inanılmaz kombinasyonlarla ekranı temizleyeceksiniz. Şimdi buna müthiş diyoruz!

Önemli

  • Maç, dokunun ve tonlarca meyve bulmaca ile patlama.
  • Tüm sevimli karakterleri serbest bırakmak için vahşi power-ups serbest bırakın.
  • Facebook aracılığıyla arkadaşlarınıza karşı yarışın.
  • Oynaması kolay, ama ustalaşması zor!

Fruit Cube Blast’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.7.1 sürümündeki yenilikler

Heyecan verici bir maç-3 oyunu için aç mısınız? Fruit Cube Blast sadece bulmaca doktor ne sipariş ile geri döndü! Yepyeni seviyelerde ve bölümlerde oynarken tatlı ve sulu meyve küplerini ezin ve parçalayın ve her hareketle kombinasyonlar oluşturun.

Fruit Cube Blast ÜCRETSİZ tadını çıkarabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur! Taze meyve aromaları sadece birkaç dokunuş uzaklıkta! Hemen indirin ve oynamaya başlayın!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir