Fret Zealot 1.56 Apk + Mod for Android Download

Fret Zealot Mod bir Eğitim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 117 kişi oy kullandı.

genel bakış

Dersler artık en sevdiğiniz eğitmenlerden alınabilir. Uygulamadaki mevcut kurslara ve video derslerine göz atın ve önizleyin.

Fret Zealot – gitarda ustalaşmanıza yardımcı olacak en iyi gitar aksesuarı. Klavye parmak konumlarınızı herhangi bir renkte aydınlatan bir LED aksesuarıdır. Gitarınıza bir Fret Zealot yüklendiğinde, bu eşlik eden uygulama, parmaklarınızı nereye koyacağınızı öğrenmek için kitaplara, videolara veya notalara bakmanın sürekli dikkatini dağıtmadan hızlı ve sezgisel olarak öğrenmenizi sağlar.

Fret Zealot Uygulaması, klavye ile Bluetooth üzerinden kablosuz olarak bağlanır. Fret Zealot’un yolu aydınlatırken, tekniğe ve stilinizi en baştan bulmaya konsantre olabilirsiniz.

Uygulamanın Video Dersleri, Tam Dersler, Akorlar, Notlar, Ölçekler, Metronom, Tuner ve hepsi doğrudan gitarınızın klavyesinde görüntülenebilen genişleyen bir Şarkı seti vardır.

Önemli

  • Video Dersleri ve Kursları
  • Şarkılar (70.000’den fazla!)
  • Akor diyagramları ve arpejler (10.000’den fazla)
  • Kendi Akor İlerlemelerinizi Oluşturun
  • Notlar ve Ölçekler (hepsi!)
  • ‘AI Modu’ – devam etmeden önce doğru notayı veya akoru bekler
  • Tuner (55’ten fazla farklı ayar mevcut)
  • Metronom
  • Solak ve capo ayarları

İndirme: Fret Zealot Mod APK

Fret Zealot’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Hakkında Fret Zealot APK

ad Fret Zealot
Yayımcı Edge Tech Labs LLC
En son sürüm 1.56
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir