FR Legends 0.2.5.1 Apk- Mod for Android Download

FR Efsaneleri Mod bir Yarış Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 78.787 kişi oy kullandı.

genel bakış

Efsanevi FR (önden motorlu, arkadan çekişli) arabaları kullanarak dünyanın en ikonik devrelerinde araba sürükleyin, motor değişimleri ve geniş gövdeli kitler dahil olmak üzere arabanızdaki her şeyi özelleştirin.

Önemli

İlk defa, AI sürücüleri ile gerçek zamanlı rekabet değerlendirme kurallarına dayanan benzersiz puanlama sistemleri ile ikili drift savaşlarına izin veren bir mobil oyun.

FR LEGENDS Mod’ta sürüklenen ve araba kültürünün ruhunu yaşayın !

İndirme: FR Legends Apk Mod

FR Legends’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Performans sorunu giderildi.
  2. Fizik ve AI hızını ayarlayın.
  3. Kurşun arabaya çarpırken ceza puanını azaltın.
  4. Diğer küçük hatalar düzeltildi.

FR Efsaneleri APK hakkında özet

ad FR Efsaneleri
Yayımcı İKİZ TURBO TEKNOLOJİ LTD.
En son sürüm 0.2.5.1
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir