Forza Street 31.0.5 Apk – Mod for Android Download

Forza Street Mod bir Yarış Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 672 kişi oy kullandı.

genel bakış

Baş döndürücü bir hızda nihai sokak yarışı sahnesinde yarış! Hayallerinizin yarış arabası koleksiyonunu kazanarak eğlenin. Bir etkinlik seçin, koleksiyonunuzdan bir dizi araba seçin ve mobil cihazlar için ilk Forza oyununda aldatma yarışına başlayın.

Önemli

  • Klasik kastan modern sporlara ve retro süper otomobillere kadar efsanevi arabaları toplamak için yarışın, garajınızı tüm eğlence, grafik detaylarına dikkat ve hız ile Forza’nın bildiği bir ikonik yarış otomobillerinin bir kupa kasasına dönüştürülür.
  • Aerodinamik kontroller eğlenceye odaklanır – aksiyon kameraları yarış adrenalini yakından takip ederek muhteşem grafikler sergilerken, gaz, fren ve takviyenin zamanlaması zaferin anahtarlarıdır. Forza’nın tadını çıkarmanın eğlenceli, yeni ve tamamen benzersiz bir yoludur.
  • Her zaman, her yerde araba koleksiyonu yarış. Eğlenceli, hızlı bir dakikalık yarışta sıkın veya sevdiğiniz arabalarda zafere giden birden fazla yol içeren sürükleyici hikaye odaklı etkinliklere dalın. Forza Street, yüksek hızda yarışmak istediğinizde sizin için eğlenceli bir şeye sahiptir.

İndirme: Forza Street Apk APK

Forza Street’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Forza Street OBB nasıl kurulur

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.microsoft.gravity” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

  1. Her gün farklı zorluklarda sürücülerinize karşı yarışın!
  2. Seviyenizi yükseltmek ve değerli ödüller kazanmak için her gün yarışın!
  3. Miami’nin en büyük yarışçılarından biri olmak için becerilere ve araba koleksiyonuna sahip olduğunuzu gösterin

Forza sokak hakkında özet APK

ad Forza Caddesi
Yayımcı Microsoft şirketi
En son sürüm 31.0.5
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir