Fortress GO 1.843 Apk Full Data for Android

Fortress GO 1.843 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Kale GO
Yayımcı
En son sürüm 1,843
Platformlar Android 4.1
paket com.wanda.fortress

genel bakış

Sevgili dostlar, size OBB ile Fortress GO APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Casual Android Oyunu ve 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Kale GO MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.0, toplam 1.054 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Kale geri döndü! Parmakla kontrol edilen 3 dakikalık sıra tabanlı atış oyunu bu yaz grev yapacak, arkadaşlarınızla takım kuracak ve gücünüzü gösterecek!

Kale GO rahatlatıcı ve sosyal tabanlı Gerçek zamanlı rekabetçi bir oyundur. Oyuncular farklı kariyer ile 20’den fazla sevimli tanklar arasından seçim yapabilir, çeşitli savaş alanında eğlenebilirsiniz!

Önemli

 • Hedef kilitlendi! Füzenin hepsi çöktü! Ateş! Süper klasik oyun yöntemi birçok büyüleyici detay parçası ile güncellendi! Eşsiz “BONUS” sistemi sizi hızlı ve sıra tabanlı bir savaşa götürecek.
 • Her zaman ve her yerde savaşın tadını çıkarın, arkadaşlarınızı katılmaya davet edin ya da yeni arkadaşlar edinin, sadece bir şans verin!
 • Sonsuz çeşitlilikte düşmanlar geliyor! Arkadaşlarınızla uzun vadeli bir ilişki için kendi “ailenizi” oluşturun ve liderliğinizi geliştirin!
 • Saldırı, patlama, terapi, kontrol… Her tank 3 çeşit farklı beceriyle başlar ve daha fazla beceri için geliştirilebilir. Kendi destansı tank ordunu yap ve onları benzersiz olacak şekilde dekore et!
 • Tankların dünyasındaki gücünüzü kanıtlamak için farklı rekabet sistemindeki en güçlü rakip olun!

Download Fortress GO APK Apk son sürümü

Fortress GO’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Fortress GO OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.wanda.fortress” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.843 sürümündeki yenilikler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ROBLOX 2.478.422096 – RoboLox, a collection of Android online games! Full Download

ROBLOX – روبلاکس An interesting and popular application with tens of millions of downloads from Google …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir