Fortnite Battle Royale 12.40.0 Apk Mod for Android Download

Fortnite Mod bir Aksiyon Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 3858563 kişi oy kullandı.

genel bakış

1. Battle Royale oyunu mobil hale geldi! Takım kurun ve 100 oyunculu PvP’de son sırada olmak için yarışın. Kapak oluşturun. Rakiplerinizle savaşın. En uzun süre hayatta kal. Zaferini kazan.

Mobil cihazlarda, Fortnite Mod PlayStation 4, Xbox One, PC ve Mac bildiğiniz aynı 100 oyunculu PvP oyunu. Aynı harita, aynı oyun, aynı haftalık güncellemeler. Ayakta kalan son kişi olmak için savaşırken kalenizi inşa edin. Atlayın ve dünyanın dört bir yanındaki veya aynı odada arkadaşlarınızla takım kurun!

Önemli

  • İNŞA ET VE DESTROY – Savaş alanını kendi kapağını oluşturarak şekillendir. Rakip bir duvarın arkasına saklanıyor mu? Kenar elde etmek için kapaklarını çıkarın.
  • DİŞLİ – Savaş otobüsüne binin ve en sevdiğiniz bölgeye gidin. Kaynak topla, ekipman topla ve rakiplerinle savaş! Son ayakta kalan kazanır.
  • ARKADAŞLARINLA KADAR DENEYİN – Dünyanın dört bir yanındaki veya aynı odada arkadaşlarınızla takım kurun!
  • EPİK GÜNCELLEMELER VE ETKİNLİKLER – Haftalık güncellemeler sürekli eğlenceyi artırır. Yeni oyun modları, avatarınız için yeni ve ciddi görünümler, yeni silahlar ve eşyalar… .Fortnite her zaman genişliyor.
  • HEMEN OYNA KONSOLU – Tam oyunu her zaman, her yerde oynayın. Hareket halindeyken görevleri tamamlayın, Battle Pass’inizi geliştirin ve daha fazlasını yapın.

İndirme: Fortnite Mod APK

Fortnite’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Fortnite APK hakkında özet

ad Fortnite
Yayımcı Destansı Oyunlar
En son sürüm 12.40.0 yapı 12743641
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Rope Frog Ninja Hero 1.5.7 – action game “Ninja Hero with a frog costume” Android+mod Download

Rope Frog Ninja Hero v1.5.7 + Mod – Ninja Hero game with frog costume Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir