[Original] Fortnite Battle Royale 13.10.0 Full Apk for Android

Fortnite hakkında özet

ad Fortnite
Yayımcı
En son sürüm 13.20.0
Platformlar Android 4.1
paket com.epicgames.fortnite
İndirme: orijinal Fortnite APK

Sevgili dostlar, size Fortnite APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Fortnite MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.7, toplam 259.275 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Fortnite Google Play’e geldi! Kadro kurun ve Battle Royale’de son sırada olmak için yarışın ya da hayal gücünüzü kullanarak hayalinizdeki Fortnite’ı Creative’de oluşturun.

1. Battle Royale oyunu mobil hale geldi! Takım kur ve 100 oyunculu PvP’de son sırada olmak için yarış. Kapak oluşturun. Rakiplerinizle savaşın. En uzun süre hayatta kalın. Zaferini kazan.

Mobil cihazlarda, Fortnite Mod PlayStation 4, Xbox One, PC ve Mac bildiğiniz aynı 100 oyunculu PvP oyunu. Aynı harita, aynı oyun, aynı haftalık güncellemeler. Ayakta kalan son kişi olmak için savaşırken kalenizi inşa edin. Atlayın ve dünyanın dört bir yanındaki veya aynı odada arkadaşlarınızla takım kurun!

Önemli

  • İNŞA ET VE DESTROY – Savaş alanını kendi kapağını oluşturarak şekillendir. Rakip bir duvarın arkasına saklanıyor mu? Kenar elde etmek için kapaklarını çıkarın.
  • DİŞLİ – Savaş otobüsüne binin ve en sevdiğiniz bölgeye gidin. Kaynak topla, ekipman topla ve rakiplerinle savaş! Son ayakta kalan kazanır.
  • ARKADAŞLARINLA KADAR DENEYİN – Dünyanın dört bir yanındaki veya aynı odada arkadaşlarınızla takım kurun!
  • EPİK GÜNCELLEMELER VE ETKİNLİKLER – Haftalık güncellemeler sürekli eğlenceyi artırır. Yeni oyun modları, avatarınız için ciddi ve çılgın yeni görünümler, yeni silahlar ve eşyalar… .Fortnite her zaman genişliyor.
  • Hareket Halindeyken Konsol Oynayın – Tam oyunu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayın. Hareket halindeyken görevleri tamamlayın, Battle Pass’inizi geliştirin ve daha fazlasını yapın.

Download İndirme linkleri

 Doğrudan bir bağlantı ile oyun kurulum dosyasını indirin – 165 MB

 Doğrudan bağlantı ile EPIC GAMES kurulum dosyasını indirin – 3 M

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

13.20.0 sürümündeki yenilikler

Bölüm 2 – Sezon 3’e sıçra! İntikamının ardından Fırtına’dan daha fazla hayatta kal. Ada su dolu yaşam tarzına uyum sağladığında, yüzer halde kalır, yeni düşmanları ve yeni zorlukları üstlenir.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir