Forge of Empires 1.183.15 Full Apk for Android

Forge of Empires 1.183.15 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Forge of Empires
Yayımcı
En son sürüm 1.183.15
Platformlar Android 4.1
paket com.innogames.foeandroid

genel bakış

Sevgili dostlar, size Forge of Empires APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Forge of Empires MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.4, toplam 894.355 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Çağlar boyunca kendi şehrinizi muhteşem bir imparatorluğa dönüştürün. Çağlar boyunca rehberlik edin, yeni teknolojiler araştırın, imparatorluğunuzu genişletin ve destansı bir hikaye boyunca yaşayın. Diğer oyuncularla savaşın ve kral ve savaş ağası olarak yeteneklerinizi kanıtlayın.

Forge of Empires Mod , 2012 yazında fantezi strateji oyunu Elvenar’ın geliştiricileri InnoGames tarafından yayınlanan başarılı tarayıcı strateji oyunumuza dayanıyor. Son olarak, çevrimiçi platform oyunu da platformlar arası erişim sağlıyor.

Forge of Empires indirmek ve yüklemek için ücretsizdir. Ancak, bazı oyun özellikleri gerçek parayla satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Bir ağ bağlantısı da gereklidir.

Önemli

 • Şehrinizi inşa edin ve Taş Devri’nden modern zamanlara (ve ötesine) evrim geçirin.
 • Yeni teknolojiler geliştirin ve yeni binalar ve ürünler keşfedin
 • Mal üretmek için sarf malzemeleri üretmek
 • Mallarınızı değiştirin ve komşularınızla ticaret yapın
 • Yeni bölgeleri keşfedin ve illerin ve ödüllerinin kontrolünü ele geçirin
 • Sektöre göre sektörü ele geçirmek için müzakere veya savaş becerilerinizi kullanın

İndir Forge of Empires APK Apk son sürüm

Forge of Empires’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download Forge of Empires Mod Apk v1.183.15

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.183.15 sürümündeki yenilikler

 1. Yaz Etkinliği 28 Temmuz’da şehirlerinize geri dönüyor!
 2. Guild Expedition, 20 Temmuz’da yepyeni yükseltme kitleriyle daha da zorlu ve ödüllendirici olacak.
 3. Mevcut şebeke dışı binalara görsel değişiklikler ekledik ve Lonca Seferi için yeni bir giriş noktası oluşturduk. Bu değişiklikler 22 Temmuz’da gerçekleşecek.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir