Fly or Die 0.1.6 Full Apk + Mod for Android

Fly or Die Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 1.003 kişi oy kullandı.

Oyuntakip.com uygulamasından genel bakış

Bu oyun eğlencelerle yeni bir bakış. Zıplamanıza, uçmanıza, hiçbir yere tırmanmanıza gerek yok, düşmenize gerek yok! Evet, evet, düş. Sıçrama tahtası bilinmeyen içine atlamak ve mümkün olduğunca uçmak. Ama her şey o kadar kolay değil, yolunuzda kayıtlarınızı önleyecek birçok engel olacak.

Ve hacminizi takip etmeyi ve zamanında yenilemeyi unutmayın, aksi takdirde kaybolacaksınız. Bonus toplayın ve yeni damlalar etkinleştirin, çünkü oyunda çok fazla var. Ve her damla kendi özelliklerine sahiptir. Her biri için oynayın!

Önemli

Şeytanla bulutlardan uçuruma kadar gitmeye çalışın. Sonuçta, sadece birkaç oyuncu son seviyeye ulaşabilir. Yarışma başlıyor !!!

İndirme: Fly or Die Mod APK

önemli not

Eğer indirme linkini tıklayıpta direk inmiyorsa.indirme bağlantısının üzerine basılı tutup yeni çıkan pencerede

bağlantıyı indir butonuna basınız.uygulama ve oyununuz direk telefonunuza inecektir.

Fly or Die’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Video izle Mod İndir

Fly or Die hakkında özet APK

ad Sinek ya da öl APK
Yayımcı mirocorp.net
En son sürüm 0.1.6
Platformlar Android 4.1
paket net.alexplay.flyordie
İndirme: Orijinal Fly or Die APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Instagram Lite 253.0.0.8.119 – Instagram Light Android app! Full Download

Instagram Lite v253.0.0.8.119 – Instagram Light Android application, the original and complete version of the …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir