Flipboard 4.2.48 Full Apk for Android

Flipboard hakkında özet 4.2.48 APK + Mod for Android

ad Flipboard
Yayımcı
En son sürüm 4.2.48
Platformlar Android 4.0
paket flipboard.app
İndirme: orijinal Flipboard APK

Sevgili dostlar, size Flipboard APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Haberler ve Dergiler Android APP olduğunu ve 500.000.000 ‘den fazla cihaza yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Flipboard MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 1.364.500 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş haberler, eğlence, teknoloji ve spor makalelerinden trend yaşam tarzı dergilerine kadar tüm ilgi alanlarınız için kaliteli içerikler keşfedin. Size zaman kazandırmak, sizi bilgilendirmek ve olanlarla her zaman güncel olduğunuzdan emin olmak için en yeni başlıkları, etkinlikleri ve eğlence hikayelerini sunacağız.

Okunması gereken hikayeleri ve keşfedilmemiş mücevherleri özelleştirmek ve sunmak için profesyonel editörler ve akıllı algoritmaların benzersiz kombinasyonuna güvenin. En son haberlere tam bir bakış açısı kazanın ve bulduklarınızı paylaşın. Editörlerimiz uzman sesleri ve küratörlüğünü ve hatta seveceğinizi bildikleri önerilen öyküleri harmanlıyor, böylece arkanıza yaslanıp sizin için en önemli şeyleri gözden geçirebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş gazete bayinizi bile özelleştirebilirsiniz: Tutkularınızı seçin ve her konu akışı için bir Akıllı Dergi oluşturun. Dünya haberleri, etkinlikleri veya teknoloji gelişmeleri ile ilgileniyor musunuz? Ulusal gazetelerden makaleler okumak, spor podcast’lerini keşfetmek ve en son haberleri gözden geçirmek ister misiniz? Zeitgeist’i trend olan yaşam tarzı hikayelerinden ele geçirmek mi istiyorsunuz? Flipboard App size kapalı var.

Önemli

 • Haberler ve Politika: The New York Times, CNN, Politico, Axios gibi gazete ve yayınlarla ulusal ve dünya haberlerindeki en son haberleri keşfedin
 • Teknoloji ve Bilim: TechCrunch ile en son teknoloji haberlerini okuyun, Wired ile bilim hikayelerini trend edin ve daha fazlasını yapın
 • İşletme ve Girişimcilik: The Wall Street Journal, Bloomberg, Forbes’dan ilgi alanlarınızla ilgili kişiselleştirilmiş haberler alın
 • Spor: ulusal eğlenceler veya dünya haberleri, ESPN, CBS Sports ile önemli spor etkinliklerini asla kaçırmayın
 • Eğlence: İnsanlar, Rolling Stone, Variety ile ünlüler ve eğlence için bile dünya haberleri alın
 • Lifestyle & Wellness: Brit + Co., Self, Kadın Sağlığı ile ortaya çıkan yaşam tarzı trendlerini keşfedin
 • Yiyecek ve Yemek: Bon Appetit, Food & Wine, Ciddi Eats’den ciddi yiyecek ilhamları alın
 • Seyahat: Yolculuğunuzu National Geographic, Seyahat + Boş Zaman, Lonely Planet, AFAR ile besleyin
 • Ev ve Bahçecilik: ideal evinizi hayal edin ELLE DECOR, Güzel Ev

Flipboard APK Apk indir Oyunu oyna

Flipboard’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.2.48 sürümündeki yenilikler

Dünyaya ayak uydurmak ve neyi sevdiğinizle ilgili hikayeler bulmak için bize geldiğinizi biliyoruz ve bazen en iyi şeyleri aldığınızdan emin olmak için biraz temizlik yapmamız gerekiyor. Bu o zamanlardan biri!

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir