Flip This House 1.76 Full Apk +Mod for Android

Flip This House hakkında özet

ad Bu evi çevir APK
Yayımcı On Kare Oyunları: Spor Avcılık ve Balıkçılık Oyunları
En son sürüm 1,76
Platformlar Android 4.4
paket flipthishouse.house.flipping.home.design.game
İndirme: Orijinal Flip Bu Ev APK

Flip Bu Ev Mod bir Bulmaca Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 7.881 kişi oy kullandı.

Hiç bir ev makyajı yapmak, iç tasarımınızı değiştirmek veya bir odayı yenilemek için ihtiyaç duydunuz mu? Tabii ki var! Ödeyemezseniz ne olur? Borç almak? Sıkıştırma ve kazıma?

HAYIR! Bir telefon alın ve Puzzle.tv’yi arayın! Kaçma ve manzaralarla ilgilenme zamanı! Belki de tasarım hayalleri Pearl, Harvey ve ekibi tarafından bu kez yerine getirilecek olan sensin! REnovate, REdesign, REward (insanlar)!

Önemli

Bu Evi Çevir – şimdiye kadar yapılmış en rahatlatıcı ev tasarımı oyunlarından biri! Bu tasarım, yenileme ve satış oyunu, benzersiz ev flipper tamircisi sayesinde evleri yeniden tasarlama, yenileme ve / veya yeniden inşa etme ve hatta satma misyonu ile tüm ev tasarımının, iç makyaj ekibinin kontrolünü size veriyor.

Diğer manzara ve ev tasarımı oyunlarının sürekli zorluklarından bıktıysanız, Flip This House mükemmel bir seçimdir. Bu ücretsiz oyun, gerçek bir 3D ev tasarımcısının ayakkabılarına adım atmanızı ve yaratıcı düşünmenizi geliştirmenizi sağlar. İster evi dekore edin ister bahçe çiçeği içinde çiçek yapın, eski ev tasarımlarının nasıl parlak, yeni bir binaya dönüştüğünü görmek düşünülemez bir sevinç.

Yeni ev tasarımcısı işinizde, en yeni Puzzle.tv şovundan sorumlu olan Pearl ile tanışıyorsunuz, bu da insanların iç tasarım hayallerini gerçekleştiriyor. İyimserliği, ev yenileme tutumu ve DIY tutumu, Harvey adlı bir tamircinin inşa ve sabitleme becerileri ile destekleniyor. Ama Flip This House’un gerçek yıldızı kim? Kesinlikle Flipper – tek ve DOGTASTIC ev tasarımcısı!

Flip This House’un her bölümünde ihtiyacı olan iyi bir adam rol alıyor. Sadece iç dekorasyonu yeniden tasarlayacak mısınız yoksa tamamen yenilenecek mi? Boya, sandalye, masa, pencere, kanepe ve bahçe tasarımını seçin. Herkes bir konakta yaşamak zorunda değildir, ancak konukların ev inşa etme çabalarınızın sonuçlarını “evim” olarak adlandırıp çağırmamaları size bağlıdır.

Ev sabitleme ve onarım madalyonun sadece bir tarafı. Bazı karakterler sadece satmak için evi yeniliyor – rüya evlerini nasıl daha pahalı hale getireceksiniz? Tamamen yeni bir 3D ev tasarımı yapmak için odayı lüks eşyalarla donatın veya yok edin ve yeniden inşa edin? Flip This House gibi oyunlar nadiren böyle özgürlük ve manzara yaratıcılığı sunar, bu yüzden yepyeni bir ev çevirme macerası için kendinizi destekleyin!

Flip This House’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

İndir

 

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.76 sürümündeki yenilikler

İşte burada! Beklediğiniz yeni bir güncelleme. Sizin için neleri değiştirdiğimizi ve optimize ettiğimizi inceleyin. Bize geri bildirimde bulunmaktan çekinmeyin. Flippy’yi daha da eğlenceli hale getirmek için buna ihtiyacımız var.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir