Five Minute Journal 1.3.0 Apk Mod for Android Full

Beş Dakika Dergisi Mod bir Yaşam Tarzı Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı ve toplam 2.240 kişi oy kullandı.

genel bakış

Beş Dakika Günlüğü, gününüze daha mutlu başlamak için yapabileceğiniz en basit şeydir. Kanıtlanmış pozitif psikoloji araştırmasına dayanarak, dikkatinizi hayatınızdaki iyiliğe odaklar ve günde sadece 5 dakika içinde amaçlı eylemler belirlemenize yardımcı olur! ÇALIŞAN dergidir.

Önemli

  • Zaman Çizelgesi Görünümü – Önceki günlük girişlerine hızlıca erişin ve kısa günlük alıntıları görüntüleyin. Bir girişe dokunmak tam gün incelemeye yol açar.
  • Fotoğraflar – Büyülü anlarınızı günlük bir fotoğrafla yakalayın ve görüntüleyin.
  • Zaman Çizelgesi Fotoğraf Görünümü – Tüm günlük fotoğraflarınızın fotoğrafik zaman çizelgesi görünümünü görün.
  • Günlük Alıntılar ve Haftalık Zorluklar – Sosyal medyada paylaşılabilecek günlük ve haftalık zorluklar için ilham verici bir teklif alın.
  • Kolay Günlük Girişi Gezinme – Sağa kaydırarak veya takvim görünümünde belirli bir tarihe dokunarak önceki günlük girişleri arasında hızlı bir şekilde geçiş yapın.
  • Hatırlatıcılar – Beş Dakika Günlüğünüzün bir gününü asla kaçırmamanız için günlük bildirimleri ayarlayın.
  • Parola Koruması – Güvenli parola koruması ile tüm günlük girişlerinizi gizli tutun.
  • PDF’ye Yedekle / Dışa Aktar – Tüm girişlerinizi PDF, Dropbox ve daha fazlasına kolayca yedekleyin / dışa aktarın. Bir tarih aralığı veya tüm girişleri seçme olanağınız vardır.

İndirme: Five Minute Journal Apk Mod

Five Minute Journal’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ES File Explorer 4.2.4.6.2 – Extraordinary “ES” file manager for Android+mode Full Download

Download ES File Explorer 4.2.4.6.2 – Extraordinary “ES” file manager for Android + mode ES …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir