Fishing Life 0.0.113 Apk Mod Full

Fishing Life 0.0.113 Apk Mod ve diğer aşırı mobil oyunların zorlu ve yoğun oyunlarından zaten bıkmış olanlar için, zamanınızı bu oyunlardan uzak tutmak ve bunun yerine çok daha rahatlatıcı ve rahat bir başlık ile eğlenmek güzel olurdu. Ve bunu söyledikten sonra, Balıkçılık Yaşamı şüphesiz mobil cihazlarınızda sahip olabileceğiniz en iyi gündelik oyunlardan biridir .

Oyun rahat balıkçılık rahatlatıcı ve rahatlatıcı oyun sunuyor, hangi, güzel sahneleri ve müzik ile sağlıklı ortamlara özgürce daldırabilirsiniz. Teknenizi huzurlu su üzerinde kaydırmak ve ipinizi istediğiniz zaman atmak için basit ve düz kontrollerden yararlanın. Suyun altındaki güzel dünyaya bir göz atın ve keyfini çıkarın.

Bizim incelemelerle Nexelon.inc bu şaşırtıcı mobil oyun hakkında daha fazla bilgi edinin.

Hikaye

Kendinizi sönük günlük işlerinize, ilgisiz meslektaşlarınıza ve en önemlisi baskıcı patronlara sıkışıp kaldığınızı hayal edin. Her an kırılacak ve patlayacak gibi hissediyorsunuz. Bununla birlikte, bu yerden uzaklaşmanız ve kendi tatilinize gitmeniz gerekeceği söyleniyor. Bir tür sağlıklı ve huzurlu aktiviteyle ruhunuzu iyileştirirken hayattaki tüm deliliklerden uzak durun.

Ve hayatınız boyunca sahip olduğunuz en mutlu anılarınızı hatırlamaya çalışıyorsunuz. Hepsinden önemlisi, aklınızdaki en canlı ve etkili anıların babanızla ilk kez balık tutmaya başladığınız zamana kadar sizi şaşırtıyor. Sakin su, huzurlu manzaralar ve heyecanlar, bunlar ruhunuzu iyileştirebilecek şeylerdir.

Ve böylece, ana karakterimiz her şeyi geri bırakmaya ve sadece balık avı yolculuğunuz için gerekli olan şeyleri taşımaya karar verdiniz. Bunun hayatınızı tamamen değiştirecek ve içinizdeki neşeyi geri getirecek kader yolculuk olabileceğini düşünüyorsunuz.

Oyunda, Android oyuncuları perişan bir teknede balık tutarken basit karakterimizle oynarken kendilerini bulacaklar. Yolculuğunuz boyunca, yakalamak için farklı balıklar ve su canlıları ile çoklu sularda ilerleyeceksiniz. Aynı zamanda babanızın anılarını hatırlamak ve hayatı olduğu gibi daha iyi anlamak. Zamanınız olduğunda bu muhteşem indie oyununda balık avının sakin ve rahatlatıcı yollarının tadını çıkarın.

Özellikleri

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Basit ve sezgisel dokunmatik kontroller

Başlangıç ​​olarak, Fishing Life’daki Android oyuncuları kendilerini basit kontrol kurulumlarına erişebileceklerini bulacaklar. Burada tekneyi suyun içinden kolayca yönlendirebilir, yemini istediğin yere atabilir ve tek dokunuşla kontrol ile yolculuğun boyunca bazı şaşırtıcı balıkları kolayca bağlayabilirsin. Görünür sualtı manzaraları ile balıkçılık için doğru noktayı kolayca seçebilir, kanca yönünüzü açıp gücü ayarlayabilir, ardından yeminizi istediğiniz yere atabilirsiniz. Balıklarınızı toplamak basit bir dokunuş alacaktır.

Rahatlatıcı ve sakinleştirici ortamlara dalın

Ve aynı zamanda, ilgilenenleriniz için, kendinizi oyundaki sakin ve rahatlatıcı ortamlarla tanıştırırken bulacaksınız. Burada, ay ışığının denize kaydığı güzel gün batımlarının ve çarpıcı gece sahnelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Dahası, dalgalardan gelen rahatlatıcı ve rahatlatıcı seslerle kalbiniz sonsuz sakinliğini bulacaktır.

Balık avlamak için çeşitli türler

Kendi balıkçılık yolculuğunuza daldıkça, Fishing Life’daki oyuncular da oyunda yer alan inanılmaz balık çeşitlerinin tadını çıkarıyorlar. Burada, balıkçılar farklı özelliklere ve özelliklere sahip en şaşırtıcı türlerden bazılarını yakalama şansına sahip olacaklar. Bazıları oldukça küçük ve zararsız olabilirken, diğer büyük balıklar ne yaptığınızı bilmiyorsanız ciddi sorunlara neden olabilir.

Ve oyunda ilerledikçe, balık tutmanız için daha fazla farklı tür mevcut olacak. Kendinizi daha önce hiç görmediğiniz en tuhaf ve garip yaratıklarla karşılaşırken bulacaksınız. En küçük balıklardan inanılmaz köpekbalıklarına veya tarih öncesi yaratıklara kadar balık avlayın. Toplanan her tür ile, habitatlarının ve özelliklerinin derinlemesine açıklamasına da erişebilirsiniz, bu da bir balık sevgiliyseniz oldukça ilginçtir.

Balıklarınızı kendi akvaryumunuzda tutun veya satabilirsiniz

Balıklarınızı avlarken, onları akvaryumunuzda tutmak veya para için satmak mümkündür. Bununla birlikte, tankınızda bulunan en nadir yaratıkları ve en güzel yaratıkları toplamakta özgürsünüz. Ve sadece onlara bakmak sizi çok daha rahat ve sakin hissettirir. Ayrıca, akvaryumunuzda, tankı çok daha ilginç ve davetkar hale getirecek bazı süslemeler yapmanız da mümkündür.

Almak için birden fazla yükseltme

Daha ilginç hale getirmek için, balıklarınızı ve diğer su canlılarınızı para için sattıkça, kazanılan parayı oyunda birden fazla yükseltme ve satın alma yapmak için kullanabilirsiniz.

  • Eşyalar – Oyuna adım atmanı sağlayacak balıkçılık eşyaları ve dişliler seçerek başlayın. Bunlar, daha zorlu görevlerle başa çıkabilen daha iyi bir çubuk veya düşük seviyeli balıklara otomatik olarak göz ardı edecek akıllı yem olabilir. Belirli yükseltmelerle doğru balıkları yakalama şansınızı artırın. Aynı anda daha fazla balık toplayabilmeniz için ağınızı büyütün. Liste devam ediyor.
  • Tekne – Ve karakterimizin daha fazla balık alabileceğiniz daha sert sulara ulaşmasına izin vermek için, Balıkçılık Hayatındaki oyuncuların daha iyi tasarım ve özelliklere sahip yeni tekneler almaları da mümkündür. Burada, fiyat ve boyutlarda çeşitli farklı seçeneklere erişebileceksiniz. Daha iyi tekneler, genel olarak iyi bir yakalama şansınızı artıracaktır.
  • Karakterler – Oyunda ilerledikçe, Fishing Life’daki Android oyuncularının yeni karakterler toplaması ve balıkçılık deneyimlerinizi hızlandırması da mümkündür. Burada, acemi balıkçı, daha gelişmiş amatör fener, profesyonel fener ve hatta efsanevi fenerle balık tutabilirsiniz. Her yeni karakter, balıklarınızı satarken size daha iyi para vermenin yanı sıra iyi bir yakalama şansınızı artıracaktır. Bu yüzden hepsini toplayabildiğinizden emin olun.

Tercih ettiğiniz dillerde oyunun tadını çıkarın

Oyunu daha ilginç hale getirmek için, Fishing Life’daki oyuncuların kendi tercih ettikleri dilde heyecan verici oyunlarının tadını çıkarmasına izin verilir. İngilizce yanı sıra, Korece, Fransızca, Almanca, Portekizce, İspanyolca, Rusça, Çince, Japonca, Tayca, Vietnamca, Malayca ve daha birçok dilde balık tutma yolculuğunuzu oynamanız mümkün.

Oynaması ücretsiz

İlgilenenler için, oyun aynı zamanda tüm Android oyuncularının mobil cihazlarında eğlenmeleri için ücretsizdir. Bununla birlikte, Balıkçılık Yaşamını Google Play Store’dan hiçbir şey ödemeden indirip yüklemeniz mümkün.

Modumuzdaki kilitsiz oyun ile eğlenin

Oyun içi satın alımları ve reklamları biraz sinir bozucu buluyorsanız, Fishing Life’daki Android oyuncularının oyunun değiştirilmiş versiyonuyla eğlenmeleri de mümkündür. Bununla, sınırsız para, kilitsiz oyun ve daha fazlasıyla eğlenebilirsiniz. Modifiye edilmiş oyun deneyimimizle rahat balık avı deneyiminin keyfini çıkarın. İndirmek için Tek gereken ise Balıkçılık Yaşam Mod APK üzerinde sitemize .

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Balıkçılık Hayatının müthiş dünyasına dalın, oyunda basit ama parlak görsellerin tadını çıkarma şansınız olacak. Güzel renkli ve tasarlanmış ortamları keşfedin. Balıklarınızı etkili bir şekilde toplamak için doğru fizik ve mekanik ile balık. Ayrıca, iddiasız grafiklerle, oyundaki pürüzsüz ve tatmin edici görsellerin tadını çıkarırsınız.

Ses / Müzik

Aynı zamanda, Balıkçılık Hayatındaki yolculuğunuz boyunca kendinizi güzel müziklerle muhteşem balıkçılık dünyasına tamamen bağlı olun. Eğlenin ve sezgisel ses efektlerimizle oyunu son derece ilişkili bulun.

Son düşünceler

Basit ama son derece keyifli bir oyun ile Fishing Life , Android oyuncularının kendilerini rahat balıkçılık ve keşiflerin harika dünyasına tam olarak dahil etmelerini sağlar. Burada, sakin ve kolektif bir şekilde eğlenceli balık avı yapabileceksiniz. Güzel suya girerken teknenizi ve çubuğunuzu alın, deniz altındaki çarpıcı yaratıkları keşfedin ve onları akvaryumunuz için toplayın. Oyuna çok daha rahat ve sakin bir yaklaşımın tadını çıkarın.

Ve daha iş odaklı bir balıkçılık oyunuyla ilgilenenler için web sitemizdeki Hooked Inc: Fisher Tycoon kesinlikle sizi tatmin edecektir. Bununla birlikte, her iki oyunu da son derece eğlenceli ve eğlenceli bulacaksınız.

DOWNLOAD APK DOSYASI [MOD] V0.0.113

GOOGLE PLAY’DE İNDİR

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Dan The Man 1.10.60 – popular arcade game “Dan the Man” Android mod Download

Dan The Man v1.10.60 + Mod – Dan The Man’s popular and wonderful game for Android …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir