Fishdom Mod Apk4.73.0 Full indir

Fishdom: Deep Dive Mod Apk , muhteşem grafikleri ile tam boy pc animasyonlu görüntü “Discover Nemo” yu hatırlatan “Arka arkaya üç” olarak adlandırılan yeni bir tarzda büyüleyici bir bağımlılık yapan bulmaca spordur. İçerik oluşturucular, oyunun bir parçası olan önemli bir şeye yeni bir şey taşımadılar ve oyuncuları eşdeğer rakamlar aracılığıyla çeşitli boylarda dikey ve yatay suşlar yazmaya zorladılar. Bununla birlikte, inşaatçılar, uzun bir süre boyunca sporda yakalamanızı, arkasındaki zamanı öldürüp, mayınlı altın parayı biriktirebilecek bir motivasyon yaratmaya çalıştı. Elde edilen özel gözlükler akvaryumunuzu geliştirme, çok fazla balık satın alma ve çok fazla mücevher kurma şansı verir.

Su sakinlerini iyi zamanlı beslemeyi unutmayın, çünkü hayat kaybına açlıktan öleceklerdir. Perakendeci içindeki birçok gadget, halkın girişinden kısa bir süre uzaktadır. Onları açmak zorunlu uzmanlığı gerektirecektir ve perakendeci içindeki farklı konular sadece premium nakit karşılığında satın alınabilir. Doğal olarak, aslında bir şey için, örneğin, biraz deniz kızı için, müşteriler bir günden daha fazla bir araya gelmek zorundadır. Her seviye kısıtlı ihtarlardan oluşuyor. Tüm bunlarla, oyun oldukça kolay olabilir ve kısıtlamanın kendisi tahriş için tetikleyici vermez.

Fishdom, temel oynanışa sahip üçü bir arada bir bulmaca oyunudur. Tüketici, üç veya ekstra parçalı zincirler yapmaya ve çoğu faktörü edinmeye davet edilir. Çok sayıda güçlendirici ve bonus var. Oyun çeşitlendirmek akvaryum için balık satın almak ve onlara bakmak anlamına da gelebilir. Rekreasyon perakendecisi içinde sadece deniz sakinleri değil, ek olarak bir akvaryum evi döşemeye değer olabilecek güzel süs parçaları satın almalısınız. Görev, pitoresk grafikler ve modaya uygun tasarımdan memnun.

Fishdom: Deep Dive – Dikkat çekici ve bağımlılık yaratan bir rekreasyon. Bu rekreasyon ile, android gadget hızla bireysel akvaryum içine çevirecektir. Sualtı dünyasının çok sayıda balık ve farklı küçük sakinlerini satın alın, akvaryumunuzu geliştirin ve güzelleştirin. Tüm bunlar için doğru, çok sayıda mini oyundan kazanılabilecek nakit paraya sahip olacaksınız.

Oyun özellikleri:

  • Farklı oyun
  • Bir sürü heyecan verici aralık
  • Mükemmel 3D balıklarla muhteşem su altı dünyasını keşfedin
  • Çekici sualtı dekorasyonlarıyla doğru akvaryumu yaratın
  • Dostlarla oynama becerisi
  • Birçok mini video oyunu

Fishdom – oyuncuların tropikal enlemlerde suyun altında bir cennet sakinlerine dönüşecekleri sevimli ve sevimli bir bulmaca “arka arkaya üç”. Heyecan verici bir eğlence için saf temiz su, çeşitli sakinler ve güzel alternatifler, iddiasız, ancak heyecan verici boş zamanları seven herkesi memnun edecektir. Avid oyuncuları balık edinecek, onlar için evler inşa edecek, bölgeyi güzelleştirecek, onlarla oynayacak, ilgilenecek, çok sayıda görevi tamamlayacak ve özdeş parçaları birleştirecek. Gerçekten hoş bir grafik tüm ders en boş zaman sunacak.

Android için Fishdom MOD – Üst üste üç tane dikkat çekici bir rekreasyon, içinden sadece kabuklarla eşleşmemeniz gerekir, ancak akvaryumdaki balıklarınıza da dikkat edin. Yeni akvaryumlar satın almak için para oynayın ve kazanın, balıklarla doldurun ve her türlü ekipmanı doğal olarak satın alın. Kolay bulmacaları temizleyin ve aralıkları daha kısa sürede ikramiye veren zincirleri etkinleştirmeye çalışın.

Okyanusun genişlikleri boyunca büyüleyici ve son derece heyecan verici bir yolculuk bulabilir, çeşitli mizahi deniz hayvanlarıyla tanışabilir, toplu olarak dikkat çekici menzillere girebilir, yeni akvaryumlar ve çeşitli dönem seviyeleri açabilirsiniz. Doğrudan android akıllı telefonunuzda istediğiniz gibi sualtı dünyasını donatın, en nadir mücevherleri keşfedin ve bireysel küçük ancak rahat deniz köşesini yaratın. Her stil ve renk için muazzam bir mücevher seçeneği, bir tasarımcı olarak kendinize, akvaryumun nasıl görüneceğine, size bağlı kalacağını gösterme fırsatı sunar. Düzinelerce mizahi balık, rahat akvaryumunuzu dolduracak, birbirleriyle nasıl keyifli konuştuklarını izleyecek.

Kelimenin tam anlamıyla binlerce basit ve bağımlılık yaratan aralıkları, size basit bir fayda sağlayan, gelişmiş üçü bir arada bulmacaları çözen ve faydalı faktörler ve öğeler sağlayan birçok farklı güçlendirici ile var. Her gün görevleri tamamlayın, oynak bir penguenle inciler edinin, okyanusun arka tarafında değerli bir hazine ile birlikte bir yengeç arkadaşı arayın ve hoş bir vatozla eşleştirilmiş yeni yetenekleri engelleyin. Balık tankınızı düzenlemek için kazanılan faktörleri harcayın, yaratıcılığınızı serbest bırakın! Dünyanın her yerinden oyuncularla verimlilikte yarışın, heyecan verici çevrimiçi turnuvalar kazanın, ödüller alın ve çeşitli canlı duygular elde edin!

Download links

Mod Apk

GOOGLE PLAY INDIR DOWMLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir