Fashion Fantasy 1.20.100 Apk Mod for Android Full Download

Fashion Fantasy Mod bir Rol Oynayan Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 107.906 kişi oy kullandı.

genel bakış

Fashionistas, modanın fantezi ile buluştuğu bir maceraya katılın. Stil tarzında kendinizi ifade etmek için kıyafetleri karıştırarak ve eşleştirerek görevleri tamamlayın ve anlatılmamış hikayeyi ortaya çıkarmak için yeni bölümlerin kilidini açın. Burada her bölüm bir gösteri ve tüm bu yolculuk sizin pistiniz. Çeşitli etkinliklerle yolculuğa eğlenceli bir çizgi katın: stil zorluklarının en iyi görünümüne oy verin, Moda Butik’imizde harika parçalar satın alın ve hatta kendi tasarımlarınızı bile oluşturabilirsiniz.

Önemli

Eğer moda bir maceraysa, tarzınızı keşfedeceksiniz. Lizzy ile dünyayı dolaşırken görevleri temizlemek ve egzotik kültürleri deneyimlemek için gerektiği gibi giyin.

Sizi muhteşem kıyafetler, aksesuarlar, şık saç modelleri ve makyajlarla stil zorluklarının en tepesine götürecek görünümler yaratın. Facebook’a bağlanın ve arkadaşlarınızı size katılmaya davet edin. AP’leri hediye etmek ve arkadaşlarınızla rekabet etmek eğlenceyi bir çentik haline getirecektir.

Resmi forum, bilgileri diğer oyuncularla tartışabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir platforma erişmenizi sağlar. Sorun var? Yardım için theforum’a git!

Yeni gelenler için Fashion Boutique’e bakın ya da kendi tasarımlarınızı oluşturmak için görevleri tamamlayarak malzeme kazanın. Dolabınızı doldurmak için çeşitli türden muhteşem kıyafetler toplayın ve inanılmaz bir yenisi için fazlalığı değiştirerek dolabı temizleyebilirsiniz.

İndirme: Fashion Fantasy Apk APK

Fashion Fantasy’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Harika Çay Partisi Etkinliği mevcut
  2. Spring Revival Etkinliği mevcut
  3. Zodyak Kraliçesi Etkinliği mevcut
  4. Yeni paketler ve satışlar
  5. Beliren Kedi Kutusu ve Canlandırma Masalı Kutusu eklendi
  6. Etkinlik kullanıcı arayüzü optimize edildi
  7. Kıyafet ekranı optimize edildi
  8. Arkadaş sayfasını açarken kilitlenmelere neden olan sorun düzeltildi
  9. Enerji hediye ederken çökmelere neden olan sorun düzeltildi

Moda fantezi hakkında özet APK

ad Moda Fantastik
Yayımcı Libii
En son sürüm 1.20.100
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir