FarmVille 2: Tropic Escape 1.89.6530 Apk Full Mod for Android

FarmVille 2 hakkında özet 1.89.6530 APK + Mod for Android

ad FarmVille 2
Yayımcı
En son sürüm 1.89.6530
Platformlar Android 4.4
paket com.zynga.FarmVilleTropicEscape
İndirme: Orijinal FarmVille 2 APK

Sevgili dostlar, size FarmVille 2 APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. FarmVille 2 MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.4, toplam 389.870 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bir numaralı tarım franchise’ı olan FarmVille’in bu renkli ücretsiz oyunda, macera, gizem ve eğlenceli yeni mini oyunlarla dolu bir ada kaçışına kaçın!

Önemli

TROPİKLERE KAÇIŞ – Kendi tropik adada maceralar arayın – Eşsiz meyve ve sebzeler yetiştirin, eğlenceli içecekler hazırlayın ve sevimli hayvanlarla tanışın – Adanızı eve çağıran tüm tropikal mahsulleri ve egzotik hayvanları keşfedin – Sahil kenarında bir han işletin ve cennette yeni bir hayat – Mini oyunlar oynayın ve Ting gibi yeni karakterlerle eğlenin

GİZEM, GİZLİLİKLER VE HAZİNELERİ KEŞFEDİN – Arkeolog ve sörf uzmanı gibi ada rehberleriyle hikayeye dayalı görevleri tamamlayın – Köpüren volkan ve antik maymun tapınağını keşfedin – Gizli odadaki gizli hazineleri ve nadir eşyaları keşfedin – Daha fazla ada bulmak için keşfedilmemiş alanları araştırın sırlar

MİSAFİRLERİNİZ İÇİN ÖZELLİKLER YAPIN – Ada atölyelerini onarın ve kendi kişisel cenneti yaratın – Bir Tiki Bar, Sushi Standı, Esnaf Atölyesi ve daha fazlasını satın alın – Konuklarınızın adanın tadını çıkarmasına yardımcı olmak için hanınızı ve kiralık rehberlerinizi genişletin

ÖDÜLLERE YÖNELİK KEŞFEDİN VE FOTOĞRAF KEŞFEDİN – Yaban hayatı rehberi, Ting’nin yardımıyla adanızda bir Yaban Hayatı Merkezi inşa edin – Renkli Iguana gibi nadir ve egzotik hayvanları ikram ederek besleyin – Hayvanların fotoğraflarını çekerek ödüller kazanın misafirleriniz için hediyelik eşya olarak

DİĞER ADALARLA TİCARET – Ticaret botunu kullanarak diğer oyuncularla ticaret yap – Yumurtada eksiklik? Komşu adalardan ihtiyacınız olan malları satın alın – Çok fazla ananas var mı? Fiyatınızı adlandırın ve ekstra mahsulleri ve el sanatlarını satın – Ne kadar çok paranız varsa, adanızda o kadar çok yapabilirsiniz

İndir FarmVille 2 APK Apk Son sürüm

FarmVille 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.89.6530 sürümündeki yenilikler

  1. Halley Hunter’ın COSMOS SÖZLEŞMESİ’ndeki uzay görevinin 1. yıldönümünü kutlayın ve rehber olarak bir astro köpeği kazanın!
  2. Şef Kono’nun KINDERGARTEN RESORT’da yardıma ihtiyacı var! Öğretme şapkanızı takın ve rehber olarak tatlı Lilo kazanın!
  3. Misafirleriniz şu YENİ ATÖLYELERE bayılacaklar: Oyma Köşesi ve Tekne Avlusu!
  4. İki YENİ SEYİR için hazır olun! Viking Cruise’daki Odin çocuklarıyla tanışın ve High Tea Cruise’un enfes lezzetlerinin tadını çıkarın.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Arcana 2.11 -simulation and special story game “Fortune Teller – Romance Riddle” Android +Mod Download

The Arcana: A Mystic Romance v2.11 + Mod – An interesting fortune- telling game for Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir