FarmVille 2: Tropic Escape 1.83.5970Apk Mod Full

FarmVille 2: Tropic Escape bu güzel topraklara en son dönüşünü yaparken doğanın tropik bölgesine çekilişinin tadını çıkarın . Adaların etrafında dönen çeşitli ilginç etkinliklere katılırken çarpıcı adaları keşfedin.

Kendi hanlarınızı yönetin, ziyaretçilerden daha fazla para kazanmak için yeni cazibe merkezleri oluşturun, ilginç tarım aktivitelerinin tadını çıkarın ve muhteşem karakterlerle birlikte destansı maceralara katılarak ada doğalarıyla bir olun. Tamamen yeni bir Farmville macerası sizi bekliyor.

İncelemelerimizle Zynga’nın bu şaşırtıcı oyunu hakkında daha fazla bilgi edinin .

Hikaye

Oyunda, sıkıcı bir hayat yaşayan ve şehirde sıkıcı bir işi olan bir ofis çalışanı olarak oynayacaksınız. Arkadaşınız Kate tarafından güzel tropik adalarda heyecan verici bir hayatta ona katılmanız istendiğinde her şey değişir.

Burada, yeni hayatınıza yeni hanınızda başlayacak ve güzel doğaları ve adalardaki insanları keşfetme şansına sahip olacaksınız. Adalarda çiftlik işleri yapmak, atölyeleri tamir etmek ve adalarda farklı binalar inşa etmeye başlamak gibi heyecan verici aktivitelerin tadını çıkarın.

Dost canlısı hayvanlar ve yerel halk ile çarpıcı doğayı keşfedin. Sırlarını açığa çıkarırken gizemli adaları keşfedin. Güzel adalarda daha sağlıklı ve daha ödüllendirici bir yaşam tarzının tadını çıkarırken doğadaki nihai maceralarınıza atılın.

Adalara daha fazla ziyaretçi toplamak için onları daha çekici hale getirirken hanlarınızı inşa edin ve yönetin. Boş adayı tropik bir cennete dönüştürürken plajlar, tatil köyleri, barlar, yolcu gemileri ve daha fazlası gibi çarpıcı cazibe merkezleri inşa edin.

Özellikleri

Burada oyunun sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Güzel tropiklere büyük kaçış yapın

Farmville hayranları ilk kez keşfedilecek birçok yeni şeyle güzel tropik adaları keşfetme şansına sahip olacaklar. Çarpıcı adalarda büyüleyici yaşam tarzlarının tadını çıkarın ve adalarda hayatınızın etrafında dönen ilginç hikayeleri keşfedin.

Adalarda egzotik hayvanları keşfetmenin yanı sıra sadece oyunda bulunan eşsiz tropikal mahsulleri çiftlik. Tropik cennette yeni bir hayatı keşfederken kendi hanınızı yaratın ve yönetin. Ayrıca, gizemli adaları keşfetme ve yeni maceralarınızda ilginç hikayelerin tadını çıkarma şansınız olacak.

Çarpıcı adaların içinde yatan ilginç gizemleri keşfedin ve kilidini açın

Çarpıcı adalardaki hayatınız son derece ilginç ve rahatlatıcı olacak, çünkü alabileceğiniz birçok benzersiz görev ve gizem ile birlikte. İnanılmaz gizemleri ve maceraları gizleyen birden fazla yer ve konumla geniş adaları keşfederken kendinizi bulun. Gizli hazineleri keşfederken veya tamamen ferahlatıcı maceraların tadını çıkarırken adalardaki keşfedilmemiş yerleri araştırın.

Yolculuğunuzda size yardımcı olacak ilginç karakterlerle tanışın

Buna ek olarak, adalardaki yolculuğunuzla birlikte, Farmville 2 Tropic Escape’deki oyuncular da, her biri kendi benzersiz kişiliğine ve zevk hikayelerine sahip en ilginç oyun içi karakterlerle tanışma şansına sahip olacaklar. Adalara yerleşip sırlarını keşfederken onlar sizin büyük yardımınız olacak. Eşsiz etkinliklerin kilidini açabileceğinizi veya farklı karakterlerle özel görevler alabileceğinizi belirtmiyoruz.

Sevimli hayvanlarla güzel doğayı keşfedin

Dahası, adalar ayrıca birçok ilginç ve sevimli hayvanın adalarda hayatlarının tadını çıkarmasına izin veren çeşitli ilginç yaşam alanlarına sahiptir. Kendi Yaban Hayatı Merkezinizi kurun ve hayvanları kurtarmak ve yaban hayatı yaşam alanlarına bakmak için kendi maceralarınızda vahşi yaşam rehberimiz olan Ting’e katılın. Nesli tükenmekte olan türleri korumak için doğa koruma merkezinizi yaratabileceğinizden bahsetmiyoruz bile. Ve bazen, özel ziyaretçiler için fotoğraf çekerek bazı ödüller kazanmaktan çekinmeyin.

Konuklarınız için yeni olanaklar ve ilgi çekici yerler oluşturun

Ve doğanın keşfi ve tadını çıkarmanın yanı sıra, oyuncuların kendi tropik cenneti yaratabileceğiniz heyecan verici han yönetimi işine katılmasına izin verilir.

Müşterileri hanınıza çekin, adalardaki ziyaretlerinin tadını çıkarmalarına, hanı genişletmelerine ve misafirlerimiz için haber cazibe merkezleri ve olanaklar inşa etmelerine izin verin. Çarpıcı kruvaziyer gemileri, tropik sahilleri, keyifli kaplıcaları, tatil köyleri ile dolu dolu gezilerinin tadını çıkarmalarına ve eğlenceli barlarda eğlenmelerine ya da çarpıcı restoranlarda inanılmaz tropikal yiyeceklerin tadına bakmalarına izin verin. Dünyadaki bu cennette hayalinizdeki hayatı yaşarken para kazanın.

Adalarınızı istediğiniz gibi dekore edin ve tasarlayın

Ayrıca, çarpıcı mimari anıtlar oluşturarak, güzel bahçelerinizi süsleyerek veya adaları güzel sanatlarla tarlayarak adalarınızda birden fazla değişiklik yapmakta özgürsünüz. Sizi şaşırtacak çarpıcı adalar oluşturmak için inanılmaz hayal gücünüzü kullanın.

Özel ödüller kazanmak için birçok ilginç görevi ve zorluğu tamamlayın

Oyunu daha da keyifli ve ödüllendirici hale getirmek için, oyuncuların Farmville Tropic Escape’deki ilginç görevlerini ve zorluklarını da almalarına izin verilir. Özel ödüller toplarken onları keşfederken çarpıcı adaları açığa çıkarın. Farmville’deki zorluklar bile aynı anda hem rahatlatıcı hem de ödüllendirici olabilir.

Yıl boyunca ilginç temalarla benzersiz etkinliklere katılın

Öte yandan, ilgilenenleriniz için ana oyunun yanı sıra, oyun aynı zamanda yıl boyunca tadını çıkarabileceğiniz birden fazla oyun içi etkinliğe de sahiptir. Mevsimsel temalara bağlı olarak, plajda Cadılar Bayramı partinizin tadını çıkarabilir, müşterilerinizle Noel’i kutlayabilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz. Her etkinlikte, yalnızca belirli bir süre için mevcut olan özel ödüller toplama şansına sahip olacağınızdan bahsetmiyoruz, bu yüzden onları boşa harcamayın.

Arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla oyunun tadını çıkarın

Oyunu daha ilginç hale getirmek için, oyuncuların tüm dünyadan arkadaşlar ve çevrimiçi oyuncularla Farmville maceralarınızın tadını çıkarmasına izin verilir. Ticaret teknenizi mal alışverişi için kullanırken adalarıyla etkileşime girmekten çekinmeyin. Kendinizi başkalarının adalarıyla her zaman ziyaret edebileceğiniz kaynaklardan asla kısa bulmayın. Siz ve arkadaşlarınız için en iyi sahiplerin unvanı için rekabet etmenin de büyük bir fırsat olduğunu belirtmiyoruz.

Oynaması ücretsiz

Bunun da ötesinde, oyun şu anda tüm Android oyuncuları için oynamakta serbesttir. Bu nedenle, Google Play Store’da arayabilir ve oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Zamanınız olduğunda bağımlılık yaratan ve rahatlatıcı oyunun tadını çıkarın.

Modumuzla sınırsız paranın tadını çıkarın

Oyun keyfini çıkarmanız için ücretsiz olsa da, ek içerikler için kilidini açmanız gereken bazı uygulama içi satın alımlar var, bu da oldukça rahatsız edici olabilir. Rahatsız edici reklamların oyun içi deneyimlerinizi tamamen mahvedebileceğinden bahsetmiyorum bile.

Bununla birlikte, oyunun değiştirilmiş versiyonumuzla, Farmville’deki tüm oyuna erişirken arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz. Sınırsız para ve reklamsız deneyimlerin kilidini açmak için Farmville Tropic Escape Mod APK’mızı indirip yükleyin . Adalarınız üzerinde tam kontrollere sahip olduğunuzdan, oyunun çok daha keyifli olduğunu göreceksiniz.

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Çarpıcı 3D grafikler ve güzel tasarlanmış ortamlarla Farmville Tropic Escape, Android oyuncularını her zaman hayalini kurduğunuz inanılmaz cennete tanıtıyor. Bununla birlikte, tropik adalar zengin yaşam alanları, sevimli hayvanları ve ilginç karakterleri ile kesinlikle inanılmaz, hepsi iyi işlenmiş ve duyarlı ifadelerle geliyor. Oyun aslında kendi tropik cennette yaşıyormuş gibi hissettirecek.

Ses / Müzik

Güzel müziklere dalırken Farmville Tropic Escape’deki basit ve rahatlatıcı oyunun tadını çıkarın. Kendinizi doğru ve duyarlı ses efektleriyle sürükleyici oyun içi ortamlara tamamen bağlı bulun.

İndirme: FarmVille 2: Tropic Escape Mod latest 1.83.5970 Android APK

Ünlü FarmVille 2: Country Escape ve Township hayranları, dünyadaki bu cennete destansı doğa çekimlerinde yer aldıkları için başka bir maceraya erişebilecekler. Farmville Tropic Escape’deki klasik çiftçilik oyununun tadını çıkarırken adalar arasında birden fazla etkinliğe katılmakta özgürsünüz. İlginç modumuzla, kesinlikle harika olan hiçbir şey ödemek zorunda kalmadan oyunun tamamına erişeceğinizden bahsetmiyoruz.

DOWNLOAD APK FILE [MOD] V1.82.5832

DOWNLOAD APK FILE [ORIGINAL] V1.83.5970

DOWNLOAD ON GOOGLE PLAY

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir