Family Island 202007.0.7639 Full Apk+Mod for Android

Family Island hakkında özet

ad Aile adası APK
Yayımcı Melsoft Oyunları
En son sürüm 202007.0.7639
Platformlar Android 4.1
paket com.MelsoftGames.FamilyIslandFarm
İndirme: Orijinal Family Island APK

Family Island Mod Sıradan bir Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 179.026 kişi oy kullandı.

Issız adada modern teknoloji olmadan hayatınız ne olurdu? Bu heyecan verici macera oyununda modern Taş Devri ailesiyle ilkel dünyanın sadeliğine dalın. Uzak adada mahsur kalan dört kişilik bir aile – Bruce, Eva ve çocukları – rehberinize ihtiyaç duyuyor ve sıfırdan yeni bir aile evini başlatmaya ve mizah ile çeşitli aile hayatı durumlarında gezinmeye yardımcı oluyor.

Önceki şehirleri volkanik bir patlama ile yok edildikten sonra, kayıp aileleri ve sevilen kabileleriyle yeniden bağlantı kurmanın bir yolunu ararken, bu ailenin başarılı bir kasaba inşa etmesine yardımcı olun. Bu çiftlik oyununda, günümüz teknolojisi olmadan dünyaları eski ve yabancı görünebilir, ancak günlük aile yaşamları ve ilişkileri günümüz dünyasında çok ilişkilidir.

Önemli

 • Taş Devri çağına maceranızın tadını çıkarın! Harika eski teknolojileri kullanarak yaratıcı olun ve çiftçiliğe başlayın
 • Bu çiftlik oyununda, iç kaşifinizi açığa çıkarabilir ve yeni adalara heyecan verici bir maceraya başlayabilirsiniz
 • Issız adada kendi aile çiftliğinizi başlatın! Ekinler yetiştirin ve diğer karakterlerle ticaret yapmak için yararlı ürünler üretin
 • Çiftliğinizi güzel süslemelerle özelleştirin
 • Aileni daha iyi tanıyın ve bu ada oyununda heyecan verici görevler ve hayat hikayeleri ile onlara rehberlik edin

Family Island’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir OBB’yi indir

Family Island OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.MelsoftGames.FamilyIslandFarm” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. Seviye 8+ oyuncular için tatil etkinliği: Bunny Adası ve Havuç Adası (Kabile Yaşlıları ile tanıştıktan sonra kullanılabilir).
 2. Görevleri tamamlayarak eviniz için özel dekorasyonlar!
 3. Tatil 18 gün sürer!
 4. En son haberler için bizi sosyal medyada takip edin

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir