Facetune2 2.3.1.1 Apk for Android Full

Facetune2 Mod bir Fotoğraf Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 122.090 kişi oy kullandı.

genel bakış

Aldığınız her selfie’de muhteşem görünmek ister misiniz? Facetune2, kendi kişisel glam ekibiniz gibi davranan, kullanımı kolay bir fotoğraf editörüdür. Mobil düzenleme araçları, özellikleri ve filtreleriyle her seferinde Insta değerli görüntüyü elde edin.

Ödüllü Facetune selfie editörü uygulamasının yeni nesli Facetune2 , en iyi profesyonel rötuş özelliklerinin şaşırtıcı, yeni bir koleksiyonunu sunuyor. Piyasadaki en iyi makyaj ve güzellik düzenleme uygulamasıyla kendinizi büyütün veya daha doğal bir görünüme gidin! Her sihirli ve kullanımı kolay aracın arkasındaki süper gelişmiş teknolojimizi kullanarak eğlenceli ve güçlü düzenlemeler yapın.

Sadece birkaç kaydırmada, dişleri beyazlatabilir, lekeleri ve sivilceleri kaldırabilir, cildi düzeltebilir, kötü aydınlatmayı düzeltebilir, kontur yüzlerini ve makyajı yükseltebilirsiniz! Fotoğraflarınızla arkadaşlarınızı ve takipçilerinizi şaşırtmak ister misiniz? Gerçeği geride bırak ve fanetini Facetune2 ile yaşa!

Önemli

  • Porselen görünüm için cildi pürüzsüzleştirir
  • Parlayan bir cilt elde etmek veya kızarıklığı soğutmak için airbrush resimleri
  • Yağlı cilde parlaklık kazandırır.
  • Özellikleri kolayca büyütün veya küçültün: özellikleri daha ince veya daha geniş hale getirin
  • Önce ve sonra karşılaştırmak için her adımda Kolay Karşılaştırma aracı

Facetune2 APK , her fotoğrafı% 100 sosyal feed’inize hakim olmaya hazır hale getirir . Beğendiğiniz özellikleri geliştirmek ve fotoğraflarınızı sosyal medyada paylaşmak için büyülü fotoğraf düzenleme araçlarımızı kullanın.

İndirme: Facetune2 Mod APK

Facetune2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

ES File Explorer 4.2.4.6.2 – Extraordinary “ES” file manager for Android+mode Full Download

Download ES File Explorer 4.2.4.6.2 – Extraordinary “ES” file manager for Android + mode ES …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir