FaceApp Pro 3.5.10 Full indir

FaceApp Pro 3.5 Bazı makyajları, yeni saç stillerini, yeni sakalları ve hatta yeni bir cinsiyet takarsanız nasıl görüneceğinizi hiç merak ettiniz mi? Daha güzel görünecek misiniz yoksa kendinize bu kadar uzun süre saklanmış olan tamamen yeni ve güzel bir yüz mü bulacaksınız? Ya da alternatif olarak, kim olduğunu bile tanıyabileceğiniz komik yüzlerle sonuçlanacaksınız?

Uygulama, kullanıcılarının yüzlerinde birden fazla değişiklik yaşamasına izin verdiği için tüm sorularınız ve varsayımlarınız FaceApp ile çözülebilir . Bununla, gerçek avatarınıza birden fazla yüz öğesi ekleyerek görünümünüzü kolayca değiştirebilirsiniz. Tüyleri değiştirmek, yaşlarınızı ayarlamak, hatta yeni bir cinsiyete adapte olmak gibi, her şey yeni FaceApp ayarlarınızla çok daha ilginç görünecek ve hissedilecek.

İncelemelerimizle Face App Inc’in muhteşem Android uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu ne işe yarıyor?

Genel olarak konuşursak, uygulama kullanıcıların farklı senaryolarda kendilerini kontrol etmek için mükemmel bir araçtır. Görünümlerinizi ve görünümlerinizi değiştirmek için kullanılabilecek çeşitli farklı araçlar sağlar. Böylece, yeni kendinize bakmanın keyfini çıkarabilir veya görünüşünüzü belirli değişikliklere göre ayarlayarak daha ciddiye alabilirsiniz.

Başlangıç ​​olarak, kullanıcılar yeni yaşlarına, cinsiyetlerine, saç stillerine, yüz özelliklerine ve daha fazlasına göre görünümlerini değiştirmek için FaceApp’tan yararlanabilirler. Mevcut seçeneklerle, Android kullanıcılarının kendilerine yeni görünümler denemeleri son derece kolaydır. Görünümlerinizi değiştirmekten ve farklı senaryolardaki belirli ayarlarla eğlenmekten çekinmeyin.

Gereksinimler

Uygulama çoğu Android modeli için oluşturulmuştur ve küçük sorunlarla cihazlarınızda çalışacaktır. Uygulamayı denemek istediğinizde kameranızdan alınan görüntüleri kullanabilir veya diğer kaynaklardan yükleyebilirsiniz. Yalnızca en iyi görüntüleri uygun kalitede sunmanız önerilir. Bu nedenle, FaceApp ile görünümünüzü test ederken en iyi deneyimlere sahip olmak istiyorsanız, en iyi resimlerinizi aramanız gerekebilir.

Harika özellikler

Burada uygulamanın sunduğu tüm heyecan verici özellikleri bulacaksınız:

Saç rengini ve stilini değiştirme

Başlangıç ​​olarak, kullanıcıların FaceApp’ta karakterlerinin saç rengini ve stillerini değiştirmeleri mümkündür. Bununla birlikte, uygulama, çeşitli uzunluklarda ve renklerde farklı saç stilleri arasında özgürce seçim yapmanızı sağlar. Farklı saç stillerinin büyük bir koleksiyonunu deneyerek görünümlerinizi değiştirmekten çekinmeyin. Kendinizi tamamen farklı görünüm ve görünümlerde görmenin tadını çıkarın. Ve eğer ilgileniyorsanız, FaceApp’daki oyuncuların AI’nın kendi önceliklerinize göre en iyi saç stilinize karar vermesine izin vermesi de mümkündür.

Kendi sakalınızı seçin

İlgilenenler için, uygulama ayrıca yararlanmanız için farklı sakal stillerinin büyük bir koleksiyonuna sahiptir. Farklı uzunluk ve renklere sahip birden fazla stil arasında gezinmekten çekinmeyin. Mükemmel sakalları veya bıyıkları takarken karakterlerinizde anında değişikliklere tanık olun. Saçlarda olduğu gibi, otomatik seçeneği de seçebilir ve AI’nın size en iyi tarzlarınız olduğuna karar verebilirsiniz, bu da size çok zaman kazandıracaktır.

Kendinizi farklı bir zaman çizelgesinde gözlemleyin

Diğer uygulamaların çoğunda bulamayacağınız bir diğer harika özellik, Android kullanıcılarının tercih ettikleri yaşları kolayca koyabilecekleri ve yüz özelliklerinde harika değişiklikler deneyebilecekleri yaş ayarıdır. Birkaç saniye içinde yaşlandığınızı izleyin ve harika değişikliklerle “gelecekteki” benliğinize bir göz atın. Kendinizi farklı zaman çizelgesinde gözlemlemenin keyfini çıkarın ve bu özellik ile muhteşem fotoğraflar çekin.

Yüz ifadelerinizi ayarlayın

Ayrıca, ilgilenenleriniz için, çekilen bir resimdeki yüz ifadelerinizi değiştirerek FaceApp’teki yüz ifadelerinizi kolayca ayarlayabilirsiniz . Ve sadece gerçek dışı bir özellik gibi görünse de, uygulama gülümseyen yüzlerinizi üzgün olanlara çevirdiğinde kendinizi kesinlikle şaşırtacaksınız. Üzgün ​​yüzünüze güzel bir gülümseme eklemek Photoshop veya başka bir düzenleme yazılımı gerektirecek bir şey değildir.

FaceApp’deki eksiksiz gösterim filtresi koleksiyonuyla, kullanıcılar yüzlerini çeşitli gösterimlerle güvenle deneyebilir. Kendinizi fark etmemeniz için parlak filtreler ve makyaj ile görünümlerinizi ve titreşimlerinizi değiştirin. Bu filtreleri taktıktan sonra kendinizi harika görünmesini bulmak için kendinizi şaşırtacaksınız.

Arka planı değiştirme veya filtreleri ayarlama

Ve ilgilenenler için, oyun aynı zamanda alıp resme koyabileceğiniz çeşitli farklı arka planlar sunuyor. Bu, çevrenizdeki atmosferleri tamamen değiştirecek ve görüntülerin birbirinden farklı görünmesini sağlayacaktır. Renk filtreleri, mercek bulanıklaştırma özellikleri ve birçok kullanışlı araçla, akıllara durgunluk veren dönüşümlerle yüzlerinizi kolayca değiştirebilirsiniz. Uygulamayı keşfettikçe çeşitli filtreleri denemeye ve keyfini çıkarmaya devam edin.

Tamamen bu dünyadan inanılmaz değişiklikler

Mevcut tüm özelleştirmeler dışında, bundan daha çılgın bir özellik bulamazsınız. Bu doğru, uygulama kendinizi erkeklerden kızlara, erkeklerden kadınlara ve hatta tam tersine dönüştürmenize izin verecektir. Burada, nihayet kendinizi kesinlikle inanılmaz olan farklı cinsiyet imajında ​​görebilirsiniz. Görünümünüzü değiştirin ve yeni cinsiyetinizle bir şekilde kendinizi çekici buluyorsunuz. Ayrıca, karakterlerinizi daha harika hale getirmek için birkaç dövme ekleyebilirsiniz.

Kullanımı ücretsiz

Ve sunduğu tüm bu şaşırtıcı özelliklere rağmen, uygulama şu anda tüm Android kullanıcılarının mobil cihazlarında eğlenmeleri için ücretsizdir. Bununla birlikte, herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmadan uygulamayı Google Play Store’dan kolayca indirip yükleyebilirsiniz .

Modumuzla sınırsız özelliklerin tadını çıkarın

Uygulama içi satın alımları ve reklamları biraz sinir bozucu bulanlar için, FaceApp’ın tam sürümünün keyfini ücretsiz olarak çıkarmanız da mümkündür. Bununla birlikte, gereken tek şey FaceApp Pro Mod APK dosyasını web sitemize indirmeniz , verilen talimatları izlemeniz ve gitmeniz iyi olacak. Tüm ücretli özelliklerle birlikte gelen uygulamanın kilitli sürümü ile eğlenin ve özelleştirmeleriyle görünümlerinizi değiştirmenin tadını çıkarın.

Dezavantajları

Ücretsiz sürümdeki birçok reklam

Ücretsiz sürümü kullananlarınız için, kullanıcıların istediği bir şey olmayan çok sayıda reklam içeren uygulamayı bulacaksınız. Bununla birlikte, kapsamlı reklam miktarları, kullanıcıların görünümlerini rahat bir şekilde özelleştirmelerini son derece zorlaştırmaktadır. Zamansız reklamların bile uygulamayı daha laggy hale getirdiğinden bahsetmiyorum, bu kesinlikle sinir bozucu.

Nihai hükümler

Resimlerinizi düzenlemenin keyfini çıkarmak için ilginç bir mobil uygulama mı arıyorsunuz? Özelleştirmeler söz konusu olduğu sürece FaceApp’den daha iyi bir seçenek yoktur. Bununla birlikte, görünüşünüzü ve görünümlerinizi çok daha ilginç bir şekilde kolayca değiştirebilirsiniz. Ama en önemlisi, ücretsiz ve web sitemizde kilidi açıldığı için, FaceApp’ın tadını her zaman sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

indirme için aşağıdaki linkleri tıkla

DOWNLOAD APK FILE [MOD] V3.3.4.1

DOWNLOAD ON GOOGLE PLAY

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir