Extreme Car Driving Simulator 5.1.5 Apk Mod for Android Full

Aşırı Araba Sürüş Simülatörü Mod bir Yarış Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 2.882.809 kişi oy kullandı.

genel bakış

Extreme Car Driving Simulator, gelişmiş gerçek fizik motoru sayesinde 2014’ün en iyi araba simülatörüdür Hiç bir spor araba simülatörü denemek istediniz mi? Artık ücretsiz olarak bir yarış spor otomobilini sürebilir, sürükleyebilir ve hissedebilirsiniz! Sizin için bütün bir şehirde öfkeli bir yarışçı olun. Trafik veya diğer rakip araçlarla yarışması nedeniyle fren yapmaya gerek yok, böylece polis sizi kovalamadan yasadışı dublör eylemleri gerçekleştirebilir ve tam hızda çalışabilirsiniz! Hızlı sürüklenmek ve tükenmişlik yapmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Bu açık dünya şehrinin asfaltını yak!

Önemli

  • Mini oyun kontrol noktası modu.
  • Trafik ile sür !!!!!
  • Devir, vites ve hız dahil tam gerçek HUD.
  • ABS, TC ve ESP simülasyonu. Bunları da kapatabilirsiniz!
  • Ayrıntılı bir açık dünya ortamını keşfedin.
  • Gerçekçi araba hasarı. Arabanı çarp!
  • Doğru fizik.
  • Bir direksiyon simidi, ivmeölçer veya oklarla aracınızı kontrol edin
  • Birkaç farklı kamera.

İndirme: Extreme Car Driving Simulator Apk APK

Extreme Car Driving Simulator’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
GOOGLEPLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir