Evony: The King’s Return 3.84.0 Full Apk for Android

Hakkında Özeti Evony: Kral Dönüşü 3.84.0 APK + Mod Android için

ad Evony: Kralın Dönüşü
Yayımcı
En son sürüm 3.84.0
Platformlar Android 4.1
paket com.topgamesinc.evony

genel bakış

Sevgili dostlar, size Evony: Kralın Dönüşü APK’sının en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Evony: The King’s Return MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.6, toplam 124.453 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Şehirlerinizi kurun. Birliklerini eğit. İmparatorluğunuzu genişletin. 7 krallığın kralı ol! All in Evony: Kralın Dönüş Modu , 2019’un en sıcak gerçek zamanlı stratejisi MMO!

Önemli

 • Oyununuzun mimari stilini özelleştirmek için 7 medeniyet arasından seçim yapın: Amerikan, Çin, Avrupa, Rus, Kore, Arabistan ve Japon!
 • DİPLOMATSIN! Stratejileri geliştirip destansı savaşlar kazanabilmek için arkadaş edinebileceğiniz, otomatik çevirilerle sesli ve yazılı olarak gerçek zamanlı iletişim kurabileceğiniz güçlü bir İttifaka katılın.
 • SİZ SAVAŞÇISIN! Yerden düşen piyadelerden devasa kuşatma motorlarına kadar seçim yapmak ve eğitmek için dörtten fazla asker grubu ile; düşmanlarınıza karşı savaşın ve çarpıcı animasyonlu Dünya Haritası’nda gerçek zamanlı olarak etrafınızdaki savaşların gerçekleştiğini görün.
 • SİZ YÖNETİCİSİNİZ! İmparatorluğunuzdaki şehirlerinizi yönetin ve stratejik avantajlar elde etmek için kaynakları ve araştırma geliştirmelerini yönetmede liderlik becerilerinizi kullanın.
 • SİZİN MONARCHSINIZ! Savaşlara ve şehir gelişimine yardımcı olmak için ünlü tarih generallerini işe alın. Abraham Lincoln, George Washington, Kral Arthur, Büyük Charles, Julius Caesar, Cengiz Han, Oda Nobunaga, Yi Sun-sin ve daha fazlasını keşfetmenizi bekliyor. Gerçek zamanlı olarak Evony dünyasında savaştıklarını görün, düşman generalleri yakalayın ve kendi liderlerine karşı kullanın!

İndirme: Evony: Kralın Dönüşü APK Apk Son sürüm

Evony: The King’s Return’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Download Evony: The King’s Return Mod Apk v3.84.0

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.84.0 sürümündeki yenilikler

 1. İttifak Savaşı’nın kullanıcı arayüzü geliştirildi.
 2. Oyuncular, malzeme miktarı yetersiz olduğunda malzemeleri hızlı bir şekilde oluşturabilirler.
 3. Dünya haritasında görüntülenme sorunu düzeltildi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir